Де купити морський акваріум?

Морський акваріум — складна екосистема, створена штучним шляхом. Завдання полягає у забезпеченні максимально наближених до природних умов проживання для риб, коралів, безхребетних та іншої живності.

Морський акваріум стане родзинкою будь-якого інтер’єру. Їх встановлюють у квартирах, будинках, готелях, ресторанах, резортах, офісних центрах та будь-яких приміщеннях, де хочеться створити особливу атмосферу.

Компанія «Морський» спеціалізується на продажу морських акваріумів, їхньому запуску та обслуговуванні. В інтернет-магазині ви можете вибрати готовий акваріум або замовити за індивідуальним проєктом.

Купівля акваріума передбачає встановлення не тільки самого резервуара, а й коректну комплектацію спеціальним обладнанням, дотримання вимог до складу води та утримання мешканців екосистеми.

«Морський» допоможе облаштувати морський акваріум під ключ, вирішуючи всі завдання професійно з огляду на ваші вимоги та побажання до дизайну, об’єму й наповнення.

Ви можете вибрати один із таких видів морських акваріумів:

  • Лише риба або риба з «живим» камінням FOWLR. Передбачає проживання лише риб сумісних видів, можливе доповнення справжнім камінням, яке стане середовищем проживання для колоній мікроорганізмів.
  • Рифовий акваріум з використанням SPS-коралів, LPS-коралів, м’яких коралів. SPS-корали мають великі «роти», масивний скелет. LPS-корали вирізняються меншими розмірами поліпів і не таким об’ємним скелетом. М’які корали «творять магію» у воді, оскільки можуть розгойдуватися у течії. За ними легше доглядати, за що їх дуже люблять акваріумісти-початківці.
  • Змішаний рифовий акваріум — поєднання попередніх двох видів. Тут варто бути уважними, оскільки потрібно врахувати сумісність різних видів коралів, риб, безхребетних, молюсків, анемонів та ін. Найкраще порадитися з фахівцем. Це допоможе уникнути прикрих несподіванок під час формування екосистеми.

В інтернет-магазині «Морський» ви можете не тільки купити морський акваріум, а й підібрати необхідне обладнання, вимірювальні прилади, корм для мешканців морського дна, різноманітні біодобавки та ін.

Продукція поставляється виключно високої якості, а спеціалісти компанії мають високу кваліфікацію та практичний досвід в організації та обслуговуванні морських акваріумів різних типів.

У магазині «Морський» ви знайдете все необхідне обладнання та препарати, щоб забезпечити безперебійну роботу морських акваріумів.

Готліб Анна

автор статей, журналіст, копірайтер

Залишити відповідь