Підтримайте освітню платформу – DesignKIDS: дизайн для дітей

Архітектура, дизайн та технології формують сучасні культурні навички майбутнього українських дітей. Адже всі діти креативні і від народження вони намагаються вирішувати свої завдання творчими інструментами. Завдання дорослих – допомогти виявити їх приховані таланти за допомогою різних творчих технік, підтримувати їх креативність, навчати спільно виконувати окремі проєктні завдання.

Саме тому і виникла ідея DesignKIDS як творчої освітньої спільноти за участі університетських викладачів творчих спеціальностей, учасників рівненських громадських організацій Інститут українського модернізму та Інститут креативного міста, професійних архітекторів, дизайнери, тренерів.

З чого все почалося

Ініціатори освітньої платформи DesignKIDS вже мали досвід організації подій для дітей шкільного віку в рамках різних проєктів. Співавтор проєкту та викладач DesignKIDS Антон Шинкарук в рамках діяльності НУО Інституту креативного міста проводив серію подій для дітей з креативності, дизайну та технологій: навчальні воркшопи для дітей 3D Kids Creative Camp- 2017,  навчальні воркшопи для дітей Design Sandbox 2.0 – 2018, Волинські Дні Дизайну – 2018, Rivne Digital Sandbox – 2019. Співавторка проєкту і викладачка DesignKIDS Наталія Лушнікова  проводила заняття навчального проєкту Design Sandbox в рамках Волинських днів дизайну, розробила курс з 8 занять «Перші кроки в архітектурі» для дітей 6-13 років.

<script async src=”//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js”></script>

<ins class=”adsbygoogle”

  style=”display:block; text-align:center;”

  data-ad-layout=”in-article”

  data-ad-format=”fluid”

  data-ad-client=”ca-pub-5238915675266032″

  data-ad-slot=”6385378019″></ins>

<script>

  (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

</script>

Що вже зроблено 

На даний момент Школа розвивається. Для дітей 6-12 років було проведено безкоштовний майстер-клас “Дитячий Баугауз”, присвячений століттю німецької Школи архітектури і дизайну Баугауз в грудні 2019 року. Розроблено та викладається курс “Перші кроки в архітектурі” для дітей двох вікових груп 6-9 років та 10-13 років. Нещодавно відбувся перший випуск курсу!

Також DesignKIDS стали учасниками програми Українського культурного фонду «Діти культури» зі нашою освітньою програмою «Культурні мейкери майбутнього» https://ucf.in.ua/m_progams/5f10227c49034b0e22507962

В планах Школи розвивати такі напрями як предметний та індустріальний дизайн, фотографія та мультимедіа, креативне підприємництво для дітей.

Над чим працюємо зараз

Саме участь в програмі “Діти культури” є головним викликом для DesignKIDS сьогодні. Якщо DesignKIDS зберуть необхідну суму до кінця грудня – є шанс на отримання решти суми від Українського культурного фонду на втілення ідеї відкриття постійно діючої школи DesignKIDS Креативних творців майбутнього з навчанням дітей креативному і критичному мисленню засобами архітектури та дизайну.

DesignKIDS завжди у пошуку і вже готують цікаві події і програми нових курсів для дітей та навіть їх батьків.

Підтримати проект і долучитись до мережі однодумців можна тут https://biggggidea.com/project/designkids/

Слідкувати на новинами проекту також можна тут https://www.facebook.com/designkidsedu

 

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь