Картина за номерами – оригінальний набір для малювання

Намалювати щось олівцями чи фломастерами може будь-хто, а коли йдеться про малювання на полотні, то таких «художників» стає значно менше, адже це масштабна робота, яка потребує більшої відповідальності.

Картина за номерам – шедевр на полотні, який кожен зможе намалювати фарбами самостійно. З першої спроби ви отримаєте гарний результат.

Чим корисне малювання на полотні

Незалежно від вашого рівня майстерності ви отримуєте користь в процесі малювання:

 • розслаблення та відпочинок – малюючи ви концентруєте увагу на послідовних діях (набрати відповідний колір на пензлик, замалювати цифру та контури, заповнити фарбами всі області) та забуваєте про свої думки;
 • покращення настрою – ви отримуєте натхнення в процесі розфарбовування, занурюєтеся в світ фантазій і мрій, котрі можна відтворити на полотні;
 • покращення навичок – активно розвивається дрібна моторика, уважність, старанність та акуратність;
 • малювання приносить у ваше життя новий досвід та креативні рішення для майбутніх ситуацій.

Що входить у набір картини за номерами

Купуючи готовий набір ви отримуєте одразу всі необхідні деталі для створення повноцінної картини. Не треба витрачати час на підбір колірної гами для вашого майбутнього зображення, адже для кожного сюжету в наборі є свій набір пронумерованих фарб.

У набір входить:

 • комплект синтетичних пензлів;
 • пронумеровані акрилові фарби в ємностях;
 • контурний взірець;
 • грунтоване полотно на підрамнику з контуром картини та пронумерованими областями.

615ed9450f0f0.png

З таким набором вам не потрібно вивчати як оформити полотно на підрамник, це вже зробили за вас. Також полотно на підрамнику можна не встановлювати в раму. Розфарбовуючи елементи, які знаходяться біля бокових сторін, виводьте відповідні кольори на ці частини, щоб усі сторони полотна були розмальовані.

Сюжетне розмаїття картин для малювання за номерами

Біле полотно – це безмежне поле для ваших фантазій та бажань. Намалювати можна будь-що, а якщо ви збираєтеся намалювати картину за номерами, тоді доведеться ознайомитися з усіма можливими варіаціями. В нашому інтернет-магазині «Платошка» вашій увазі представлено більше 500 сюжетів з картинами, серед яких є:

 • пейзажі;
 • абстракції;
 • натюрморти;
 • дитячі зображення.

615ed944a60a4.jpeg615ed944e063f.jpeg
Кожна з цих категорій приховує в собі ще безліч цікавих сюжетів, наприклад, пейзажі можуть бути міськими, нічними, гірськими, морськими, так само з натюрмортами (букет, кухонний натюрморт, натюрморт в інтер’єрі та інші).

Популярні зараз картини з людьми, особливої уваги художники за номерами приділяють малюнкам Емі Джадд. Вона підкорює серця всіх дівчат і жінок своїми квітковими абстракціями.

615ed9450706a.png

Морські пейзажі також популярні серед поціновувачів малювання за номерами, адже це своєрідна арт-терапія, яка занурить вас у всі відтінки синього кольору. Подібний пейзаж підходить до будь-якого інтер’єру.

615ed9457156a.jpeg

Але вибираючи картину для кімнати відпочинку, краще втриматися від придбання сюжету зі штормом, адже кожна картина несе свій настрій.

Для дітей створені недорогі картини огляд з відповідними сюжетами, серед яких є різні персонажі та тварини.

615ed94584414.png

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь