Дитячі дивани – асортимент на всі смаки

Меблі для дитячої кімнати – це особлива продукція, до виготовлення якої застосовуються дуже суворі стандарти. Це не дивно, бо по-перше, для дітей все має бути найкраще, а головне – найбезпечніше.

Оскільки мануфактури пропонують величезний вибір (колекцій багато і вони відрізняються як по ціновому діапазону, так і по дизайнерським концепціям), то у споживача виникає питання – на які модулі варто звернути увагу в першу чергу. Насправді все залежить від фінансових можливостей покупця і його смакових уподобань. Експерти МебельОк познайомлять вас з серіями кращих виробників і ви обов’язково підберете ідеальний варіант саме для вашої дитини. Бо дитячі дивани https://www.mebelok.com/uk-ua/divani/filter-20-4807/ представлені у величезному різноманітті.

Функціональна безпека

Отже коли виробники створюють меблі для дітей і дитячі дивани не є виключенням з цього правила, перша і основна характеристика яка відрізняє всі вироби – це безпечність. Причому, безпека відчувається як у конструкції (ніяких гострих кутів, складних механізмів), так і в матеріалах що використовуються. Меблеві тканини відрізняються гіпоалергенністю. Крім того вони не бояться активної і не завжди лагідної експлуатації. Більшість з них мають спеціальну пропитку, яка в свою чергу має водо відштовхуючі властивості. Крім того всі меблеві тканини, які використовуються для оббивки, легко очистити від бруду та пилюки, вони приємні на дотик і вражають різноманіттям кольорів і текстур. А це значить, що ви підберете диван для дитячої з урахуванням інтер’єру приміщення, статі дитини (для дівчат обирають більш яскраві кольори, для хлопчаків – темніші і більш «солідні»).

Безпечністю відрізняється і конструкція виробів. Для виготовлення диванів дитячих використовуються міцні матеріали (для каркасу). Щодо самої конструкції, то вона максимально проста і функціональна. Популярністю у сучасних споживачів користуються модулі які можуть одночасно використовуватися як:

  • Місце для сидіння (відпочинку);
  • Місце для сну (для досягнення цього есерку використовується розкладний механізм);
  • Місце для зберігання різних речей (моделі з нішами).

З допомогою фото є можливість оцінити дизайнерські рішення і підібрати диван який вписується в кімнату як по кольору так і по габаритам і стилістиці.

Щодо цінового діапазону, то він теж різний. Хоча виробники намагаються випускати дитячі серії в максимально доступному сегменті. Все рівно є можливість підібрати варіант бюджетний, в середньому сегменті і навіть ексклюзивний. Розібратися з особливостями конструкцій, дизайнів і інших параметрів допоможуть експерти MebelOk. Дякуючи їх порадам, ви точно зробите вдале придбання, яке прослужить багато років, стане родзинкою інтер’єру дитячої кімнати і забезпечить вашій дитині 100%-вий комфорт.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь