Танцюють всі: дитячі танцювальні студії Рівного

Як допомогти дитині вирости багатогранною особистістю, вибудувати красиву спортивну поставу та покращити дисциплінованість? У цьому допоможуть заняття танцями. 

Рівняни мають дуже широкий вибір, як серед різних хореографічних ансамблів,  так і серед видів та стилів танцю. Ціни будуть різнитися за такими категоріями, як рівень навичок, вік учня та особливості освоюваного напрямку. Міні Рівне дослідили це питання і склали для своїх читачів добірку танцювальних колективів для дітей у Рівному.

Бальні танці

Бальними називають танці, що визнані міжнародними організаціями. Виділяють стандартну і латиноамериканську програму. До першої відносять вальс, віденський вальс, фокстрот, квікстеп та танго. У другій – самба, румба, ча-ча-ча, пасодобль та джайв.
 

Клуб спортивно-бального танцю «Престиж»

Тут орієнтуються на участь у змаганнях для діток від 4 років. Викладають європейську та латиноамериканську програму. Випускники клубу працюють в танцювальних ансамблях у США, Південній Кореї, Туреччині, Китаї. Діють три вікові групи: 4-6 рочків, 7-12 років, 12 і старше. Ціни планують змінити на новий навчальний рік. Діють знижки для багатодітних сімей та дітей учасників АТО – 30% від вартості. Місячний абонемент має ціну 150 гривень для наймолодших, 180 грн для середньої групи і 200 грн для старшої. Заняття триває півтори години занять тричі на тиждень.

Адреса: м. Рівне, вул. В’ячеслава Чорновола, 76а
Контактний телефон: (067) 394-49-70, (095) 207-27-08

 

Клуб спортивно-бального та сучасного танцю «Diamond dance»

Малюки від чотирьох років вивчають  тут бальні (латиноамериканські, європейські), сучасні, класичні танці, сальса, рок-н-рол, свінг, клубні танці, бачату, акробатику, хіп-хоп, танцювальну аеробіку. Навчання коштує 200 грн в місяць, може збільшуватись у залежності від рівня складності навчання. Педагоги клубу – професійні хореографи, викладачі хореографічного факультету РДГУ, призери численних змагань з латиноамериканських танців, учасники міжнародних танцювальних фестивалів.

Адреса: м. Рівне, вул. Академіка Грушевського, 41
Контактний телефон: (096) 486-51-42, Наталія (0362) 43-36-33

Профільна школа спортивного танцю в Палаці дітей та молоді

Профільна Школа спортивного танцю бере свій початок з підрозділу бального танцю школи української народної культури Палацу, і була створена 1992 році. 

Школа має 5 ступенів трьох рівневого навчання з 9 річним терміном освіти в ній. До складу школи входять навчальні групи, студії з однорічним циклом навчання різновікових дітей (8-13 років) та Зразковий ансамбль спортивного танцю «Ритм», який складається із кращих танцювальних пар різних вікових категорій і займається концертною діяльністю.

Адреса: м. Рівне, вул. кн. Володимира, 10,
Контактний телефон: (0362) 63-62-51

Клуб спортивного бального танцю “Алєкса Sport Dance”

Тут діють групи в першу та другу зміну. Це особливо зручно для школяриків. Набір у групи триває цілий рік. Діти займають парами, одночасно до 20 малюків. Тренування триває півтори години. Діють знижки для дітей з однієї сім’ї та малюків учасників АТО. Особливістю танцювального клубу є те, що головний тренер – суддя міжнародної категорії.

Головний тренер – Алєксєєва Віталія Михайлівна суддя міжнародної категорії, стаж близько 12 років. Організатор щорічних змаганнь “Крок до зірок” в місті Рівному.

Адреса: м. Рівне, вул. Гагаріна, 53 (ЗОШ №13)
Контактний телефон:  (097) 86-97-415 


 

Сучасна хореографія

Стилю притаманні ритміка, пластика, музикальність і чіткість рухів під модну та актуальну музику. До нього відносять такі стилі сучасних танців: джаз, хіп -хоп, вакінг, модерн, хаус, локінг, бальна хореографія, брейк-данс інші. Сучасні танці не мають кордонів, вони показують буквально всі ідеї та можливості танцюриста на сцені. Одна з найважливіших завдань сучасної хореографії – донести до глядача настрій, використовуючи певні рухи, щоб створити ефект шоу.

Ансамбль «Dance Way»

Тут діє 7 груп за віком та рівнем танцювальних навичок. Набір починають з 3-х років. Одночасно займається близько 20-ти діток. Тричі на тиждень вони вивчають джаз- модерн, акробатику, хіп-хоп, дзаж-фанк, рнб, гого, тверк. Вартість навчання – 300 грн. Одне заняття триває 45 хвилин для малюків, година для старшеньких. Багатодітні сім’ї, діти учасників АТО можуть розраховувати на знижку в оплаті. Більшість тренерів є вихованцями цього ансамблю. Звітні концерти відбуваються раз ву семестр, взимку та влітку.

Адреса: м. Рівне, вул. Княгині Ольги, 6а, вул.Соборна, 17 (приміщення МПК «Текстильник»)
Контактний телефон: (067) 295-39-76, (096) 637-50-02

 

Народний ансамбль сучасного танцю “Х-Dance TEAM”

Для гармонійного розвитку дітей поєднують сучасні танцювальні напрямки та техніки в поєднанні з базовою підготовкою. Вивчають джаз-модерн, хіп-хоп, класичні танці та акробатику. За місяць тренувань, які вартують від 150-200 грн, малюк зможе відвідати уроки танцю тричі на тиждень по годині. Розклад групи формують в зручний час. Новачки вперше виступають після року навчання. Основний склад бере участь в концертах та фестивалях щонайменше двічі на рік. Ансамбль є лауреатом численних міжнародних (Польща, Австрія, Угорщина, Білорусь) та українських (Київ, Львів, Тернопіль, Полтава, Івано-Франківськ, Харків) конкурсів.

Адреса: Міський Палац Культури, вул. Гагаріна, 6
Контактний телефон: (067) 259 00 42, Волкова Тетяна

 

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Why Not»

Діти з 6 років вивчають тут стиль сучасного танцю – джем, тобто вільна імпровізація. Вартість навчання залежить від рівня знань учня. Дуже талановиті діти навчаються у ансамблі безкоштовно. Заняття проводять двічі або тричі на тиждень по годині. Колектив «Why Not» також є організатором танцювальних фестивалів в стилі брейк-данс та хіп-хоп!
У Рівному за сприяння колективу вже було проведено проект «Битва міста» у 2013 році та 4 всеукраїнських чемпіонати протягом 2014-2016р. “WNB”. Беруть участь в загальноміських святах.

Адреса: Міський Палац Культури, вул. Гагаріна, 6.
Контактний телефон: (097)655 -75 -77, Клименко Ярослав Васильович

 

Зразковий ансамбль сучасного танцю “Діалог”

Діток навчають з 5-ти річного віку. Групи формують за рівнем вмінь та віком. Викладають джаз-модерн, модерн та імпровізацію. За 100 грн в місяць ваш малюк зможе займатися три рази в тиждень. Після першого семестру, зазвичай перед Новим Роком, для батьків проводять відкрите заняття, на якому дітки показують свої вміння. За рік ваш малюк вперше вийде на сцену у звітному концерті ансамблю.

Адреса: м. Рівне, вул. Гагаріна, 6, кабінет 42, 3 поверх.
Контактний телефон: (050) 655-27-11, (096) 800-62-33

 

Зразковий ансамбль сучасного танцю “Етика”

У підготовчу групу набирають малюків від 5 до 9 років. Викладають класичну хореографію, різні напрямки сучасного танцю: модерн, джаз-модерн, афро-джаз, акробатику, техніку пластики та дихання, імпровізації, партнерінг, йогу. Велике значення приділяється гармонійному розвитку особистості, навчають  дисциплінованості та відповідальності.
Ансамбль виступає з концертами на літній естраді Парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка в дні святкування Дня Перемоги, Свята Матері, Дня захисту дітей, Дня Незалежності, Дня міста та багатьох інших свят та знаменних дат. Традиційними є щорічні творчі звіти ансамблю перед мешканцями міста.

Адреса: вул. Соборна, 3Д, Міський Будинок культури
Контактний телефон: (097) 120-46-87, (0362) 22-68-29

Східні танці

Це сучасна форма давнього танцю, поширеного на Середньому Сході та арабських країнах.  Має багато різновидів, що залежать від країни та регіону, це стосується як костюмів, так і танцювальних рухів.

 “Alisher Dance School”, школа східного танцю

Клуб східного танцю “Алішер”, хоча і заснований нещодавно, але вже має у своєму надбанні виграні кубки та медалі на всеукраїнських конкурсах зі східних танців. Саме у цьому клубі дитина буде почуватись комфортно, адже до кожного учня педагоги намагаються знайти індивідуальний підхід. Хореографічний розвиток дівчат ведеться у декількох напрямках: вивчення фольклорного східного танцю, класичного східного танцю, класичної й сучасної хореографії. Крім того, завдяки танцям дівчата стануть більш граційними, отримають здорову і правильну поставу.

Педагоги клубу східного танцю “Алішер” запрошують на навчання у дитячі (4-7 роки, 8-12 років та 13-16 роки) і дорослі групи, а також у групу матусь з присутністю діток.

Керівник студії Валентина Алішер –  призерка численних українських і закордонних фестивалів і конкурсів, має величезну танцювальну практику, але не зупиняється на досягнутому, а вчиться й надалі в найкращих педагогів Європи й Африки. Вартість місяця занять – 250 грн.

Адреса: м. Рівне, вул. Князя Романа, 9

Контактний телефон:+38 (097) 91-22-098

 

“Орхідея”, зразковий ансамбль

Чарівному східному танцю можна навчатися з 4-5 років. Заняття двічі або тричі на тиждень будуть вартувати від 150 грн для новачків. Ціни збільшуються від віку та складності ваших навичок. У групі навчається 10-15 дітей. Після двох місяців дітки покажуть батькам свої перші якісні танцювальні па. Ансамбль постійно бере участь в тематичних змаганнях по беліденсу. Також долучається до концертної діяльності ПДМу, міських та обласних громадських заходів. Для багатодітниих сімей діє система знижок, до 50% від вартості. Діти учасників АТО навчаються безкоштовно.

Адреса: м. Рівне, вул. Князя Володимира, 10
Контактний телефон: (066) 514-91-94, (066) 039-71-61

 

Народні танці

Фольклорний танець, який побутує в певному народі та показує традиційні для місцевості рухи, ритми, костюми тощо. Це стихійний вияв почуттів, настрою, емоцій. Усі обряди, магічні звертання, заклинання, тощо безпосередньо пов’язані з танцювальними традиціями України.Школа народного танцю у Палаці Дітей та молоді

Ознайомлення дитини з традиціями національної культури та пізнання народного танцювального мистецтва здійснюється в Школі народного танцю понад 20 років.

В нашому регіоні, Школа стала центром виховання та розвитку підростаючого покоління на взірцях народної хореографічної спадщини, а основою для її створення став ансамбль танцю «Дружба» Рівненського міського Палацу дітей та молоді.

Адреса: м. Рівне, вул. кн. Володимира, 10,
Контактний телефон: (0362) 63-62-51

Зразковий аматорський ансамбль танцю «Лада»

У колективі навчаються діти віком від 3 років. Направлення – сучасні танці, українські народні, народні танці інших країн, стилізовані танці. Групи розділені по роках. Навчаються три рази на тиждень по півтори години. Формуванням вартості навчання займається батьківський комітет, сума стартуватиме від 180 грн. Малюки вперше виступають на відкритому уроці перед батьками через пів року навчання. За рік – беруть участь у звітному концерті ансамблю. Старші діти – протягом року беруть участь в громадських заходах міста, численних фестивалях та конкурсах. Колектив «Лада» створений лише 8 років, але вже став лауреатом численних міжнародних (Словаччина, Болгарія, Латвія) та українських (Київ, Львів, Одеса, Дніпро) змагань.

Адреса: Міський Палац Культури, вул. Гагаріна, 6
Контактний телефон: (096)3075048, Вікторія Миронівна Гарасим’як

 

Зразковий аматорський ансамбль танцю «КРАЛЕЧКА»

Колектив налічує близько 70 осіб віком від 2 до 18 років (5 груп: основна, підготовча, молодша та групи для малят, які займаються за програмою «Перші кроки»). У репертуарі – сучасні естрадні, українські стилізовані танці; street dance. Ансамбль – постійний учасник культурно-масових заходів, благодійних концертів міста, області, Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів, конкурсів.

Адреса: Міський Палац Культури, вул. Гагаріна, 6
Контактний телефон: 0674986254, Василенко Ірина Вікторівна

 

Опанувати певний вид танців для дитини буде корисно для здоров’я та формування постави. У нашому місті існує багато танцювальних гуртків і кожен з них має свою спеціалізацію. Тому дуже важливо правильно підібрати клуб чи ансамбль, до якого віддаєте свого малюка. Адже ці педагоги будуть в майбутньому прикладом для наслідування і формуватимуть, поряд зі школою та садком, особистість вашої дитини. Віддаючи маля до рук досвідчених педагогів, ми ніколи не знаємо чи стане це заняття для нього лише черговим хобі чи професією усього життя. Тому сміливо телефонуйте, запитуйте деталі і йдіть на перші пробні заняття.  

 

Якщо ви знаєте танцювальні колективи, яких немає у переліку, запропонуйте їх у коментарях до статті, ми їх обов’язково додамо.

Valentuna Polichuk

Журналіст, дослідниця в питаннях материнства та батьківства

Залишити відповідь