ТОП 20 Youtube каналів українською мовою для дітей

Міні Рівне зібрав для вас добірку найцікавіших  україномовних Youtube каналів, для дітей.

Читайте також: Найпопулярніші мультфільми для дітей до року

Тут ви знайдете розвиваючі відео для дітей, якісні українські мультфільми, цікаві відео-уроки з рукоділля, дитячі пісні, веселі абетки, казки, пізнавальні історії, відео-уроки для школярів молодших класів, веселі відео для вивчення англійської мови та багато іншого.

де батьки зможуть вибрати розвиваюче відео відповідно до віку дитини. Своєрідним критерієм  для створення рейтингу стала кількість підписників окремо взятого каналу.

Щоб перейти на канал – натискайте його назву.

1. Канал – З любов’ю до дітей – Дитячі пісні 

Підписники – 194 000

Певно, один з найкращих україномовних каналів, що має на меті навчити дітей робити добро, мати хороші думки та бути добрими. Тут ви знайдете багато розвиваючих мультфільмів, уроків, казок та дитячих пісень українською мовою. До слова, весь матеріал зручно поділений на групи.


2. Канал  Малятко ТV

Підписники – 53 500

На каналі  –  Телекомпанія Малятко ТВ представлені улюблені пісні дітей України.
Списки відтворення  зручно поділені: дитячі пісні, пісні з мультфільмів, колискові, віршів, караоке та відео українською мовою.


3. HeyKids – Дитячі пісні

Підписники – 52 500

Канал HeyKids наповнений веселими дитячими пісеньками та барвистою анімацією у виконанні високопрофесійних співаків. Дошкільнята, батьки та вчителі люблять милих персонажів, які проведуть дітей за класичними дитячими віршиками і піснями.  Ці популярні пісні і навчальні відео для дітей зроблять Ваш будинок дитячим садом, дозволивши Вашій дитині вчитися і отримувати задоволення одночасно.


4. Канал Ukranimaua

Підписники – 37 400

Ukranimaua – канал для всієї родини. Батьки напевно ще згадують старі добрі радянські мультфільми.  Тут ви знайдете повну колекцію мультфільмів студій “КиївНаукФільм” та “УкрАнімаФільм” починаючи з 1961 року. Серед них: Як Козаки …, Вій, Котигорошко, Казка про білу крижинку, Енеїда, Капітошка, Івасик-Телесик, Як Петрик П’яточкин слоніків рахував, Ходить гарбуз по городу і багато інших.

Ще на каналі доступні “Пригоди капітана Врунгеля” на п’яти мовах світу – англійській, французькій, німецькій, іспанській та італійській.


5. Канал – телеканал «ПлюсПлюс»

Підписники – 31 224

 

ПЛЮСПЛЮС – розважально-пізнавальний телеканал для сімей з дітьми дошкільного та шкільного віку. Тут розміщено всі ті мультфільми та передачі, які є в ефірі на ТБ. А особливо хочемо звернути увагу батьків на ті з них, які мають на меті не лише розважати, а й вчити дітей: «Корисні підказки», «Казка з татом», «Це наше і це твоє».


6. Канал  Цікава наука

Підписники – 24 700

Переклад і озвучення науково-популярних та освітніх відео на різні наукові теми з фізики, астрономії, біології, географії та математики. Метою каналу є покращення ситуації із науковою грамотністю серед глядачів, які бажають отримувати інформацію українською мовою.


7. Канал – Каю Український

Підписники – 18 743

Пригоди чотирирічного хлопчика на ім’я Каю, який кожен день виявляє щось цікаве з його мамою, татом, і сестричкою Розі. У пригодах беруть участь домашній кіт Гілберт, плюшевий ведмедик Тедді та іграшка динозавр Рекс.

У кожному епізоді Каю дізнається щось нове, як перемогти страх перед темрявою, важливість терпіння, як бути хорошим другом, хорошим братом, та інші важливі факти з життя. Стислість, простота й оптимізм кожної серії ідеально підходять, щоб дати малятам корисні та освітні уроки.


8. Канал – Освіта дитини XXI століття

Підписники – 12 306


Канал “Освіта дитини XXI століття” створений благодійним фондом MagneticOne.org. Метою цього каналу є створення єдиної бази, яка міститить україномовні повчальні казки, розвиваючі мультфільми, пісеньки, які розвивають патріотизм, доброзичливість і вміння товаришувати, для всебічного розвитку підростаючого покоління, без зайвої або шкідливої дітям інформації.
Усі матеріали погруповані на 10 вікових категорій, від 8 місяців до 16 років. Також є англомовна та німецькомовна версії каналу.


9. Канал ДОБРОДІЙ DOBRODIY

Підписники – 11 771

Шановні дорослі!!! можете спокійно лишати на каналі своїх дітей і йти займатись своїми справами.
Зробити Різдвяне диво, створити мультик, навчитись малювати, грати на музичних інструментах, майструвати корисні речі, лицарські лати, стріляти з рогатки і лука, і багато багато іншого – навчить Добродій – Юрій Журавель ( художник, музикант, лідер гурту От- Вінта)

Добродій – УКРАЇНСЬКИЙ контент спрямований на творчий, патріотичний, суспільний, особистісний розвиток дітей.


10. Канал – Мультики українською

Підписники – 10 140

У цьому пабліку зібрано різноманітні мультики, які можна запропонувати подивитися дітям від року й до десяти. Важливо, що усі відео озвучено українською мовою. Тут є серії «Лицарі Некзо Найтс», «Казки тигреняти Персі», «Місія Блейк», «Свинка Пеппа» та багато інших.


11. Канал Янко Гортало – Цікавинки для дітей

Підписники – 8 800


Це канал для діток. Чистеньких і замазур. Слухняних і неслухів. Мрійників і дзиґ. Його авторами є Інга та Владислав, а Янко Гортало – то, звісно, псевдонім. Вони виховують 5-ро діток, тож віршики, оповідки, ілюстрації, відеопрезентації, пісеньки та інші вигадки – це продукт натхнення великою родиною.


12. Канал – Віртуальна Школа

Підписники -7 900

Канал «Віртуальна школа» спрямований на створення навчальних відеоуроків українською мовою для школярів. Проект корисний як дітям і батькам, так і вчителям. На каналі є багато матеріалів з англійської мови, математики, природознавства, елементарної граматики та корекційно-розвиваючі заняття.

Усі відеоуроки тривають не більше 5 – 8 хвилин. В них коротко розкрито певну тему з основних дисциплін шкільної програми. Відео створені за допомогою сучасних програм, які надають можливість відтворити якісну картинку та хороший звук.


13. Канал Pixel tv

Підписники – 7 553

Офіційну сторінку на YouTube має і дитячий телеканал «Піксель». Тут є відеозаписи передач «ТіВі-абетка» з Олесею Горовою, рубрики «Зірки малюки», «Анонси».


14. Канал Нова Школа


15. Канал Мультики UA 

Підписники – 4 681

Мультики UA – розвиваючий канал для дітей. На каналі ви знайдете розвиваючі пізнавальні мультфільми для малят від 6 місяців та мультики про машинки і транспорт українською мовою. Малюки вивчатимуть абетку, кольори, цифри та геометричні фігури.


16. Канал Хмаринка

Підписники – 4 054

Це розважально-пізнавальний канал для малечі, на якому викладаються відео та мультфільми виключно українською мовою. Завдяки такому контенту діти з легкістю вивчать цифри, літери, кольори та багото чого іншого. Канал засновано нещодавно, отже не дивуйтеся невеличкій кількості шанувальників.


17. Бібі і Тіна українською

Підписники -2 294


18. Канал Clara Studio.tv

Підписники – 1095

Канал на якому зібрані проекти християнської мультимедійної студії Clara Studio. Ця продукція транслювалася телекомпаніями України, Польщі, Словаччини, Німеччини, Італії й отримала визнання серед маленьких європейців і їхніх батьків. Тепер ж українські глядачі отримують можливість познайомитися і заприятелювати з героями дитячих сюжетів.

Короткі , добрі, пізнавальні історії для дітей.

19. Канал САДОЧОК ТБ

Підписники – 1540

Дитячий розважальний канал САДОЧОК ТБ. На каналі ваші дітки зможуть подивитися розвиваючі мультфільми і передачі на Українській мові. Також на каналі є багато український народних та авторських казок.


20. Канал Совенята-розумники – новий канал

Дитячий мультик, втілений командою волонтерів та розрахований на тих батьків, які б хотіли показати своїм діткам короткий навчальний мультик українською мовою. У кожному відео совенята дають можливість своїм маленьким глядачам дізнатись щось нове.

А  які дитячі канали ви дивитесь? Діліться в коментарях! Зробимо добірку ще кращою!

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь