Медичні центри Рівного

Сьогодні у Рівному є безліч центрів медичного обслуговування різних напрямків, від такого розмаїття буває складно зорієнтуватися, який саме центр необхідний Вам. Сайт Міні Рівне підготував добірку приватних клінік, медичних центрів, де ваші дітки зможуть отримати кваліфікаційну допомогу та пройти необхідне обстеження.

Список медичних центрів:

Медичний центр «АНІКО»

Медичний центр «АНІКО» пропонує діагностику, лікувальну реабілітацію, комплексний і науковий підхід до вирішення проблем Вашого здоров’я. Надають висококваліфіковану медичну допомогу пацієнтам, сім’ям, дітям із використанням новітніх технологій та сучасного медичного обладнання.

Послуги:
Консультації спеціалістів (дитячих): педіатр, гастроентеролог, кардіолог, ЛОР, невропатолог, гінеколог, уролог, ендокринолог.
Пренатальна УЗД діагностика.
УЗД діагностика.
Функціональна діагностика.
Лабораторна діагностика (аналізи).

Виклик лікаря додому платний: 350 грн.
Телефонуйте: (068) 036-03-03.

Графік роботи:
Пн.–Пт.: 08:00–19:00
Сб.: 09:00–15:00
Нд.: вихідний.

Контакти:
м. Рівне, вул. Княгиницького, 5-А.
(068) 036-03-03, (0362) 43-98-93, (0362) 63-60-00, (067) 36-43-108
info@aniko-mc.com

Сайт http://aniko-mc.com/


Медичний центр «Життя»

Медичний центр «Життя» більше 10-ти років надає послуги ультразвукової діагностики всіх органів та систем, лазерного лікування варикозу, лікування трофічних виразок, склеротерапії.

Під час вагітності жінки часто зіштовхуються з  такою неприємністю, як варикоз. Спеціалісти медичного центру «Життя» нададуть Вам кваліфіковану консультацію даного питання.

Медичний центр «Життя» надає такі послуги у Рівному:

 • обстеження вени нижніх кінцівок;
 • консультація лікаря хірурга;
 • консультація флеболога;
 • проводять лазерне лікування варикозу, трофічних виразок — без розрізів, без наркозу;
 • склеротерапія;
 • продаж компресійного трикотажу.

Якщо флебологом чи лікарем-хірургом виявлено хворобу вен, не варто панікувати, медцентр «Життя» проводить маніпуляції (операції) без розрізів та загального наркозу, лише місцеве знеболення. Після втручання пацієнт в той же день може йти додому. На тілі не залишається ні шрамів, ні рубців.

Результат як косметичний, так і лікувальний — кров починає текти по здорових венах, зникають втома ніг і набряки, з’являється відчуття легкості.

У медичному центрі проводиться УЗД: судин, сечостатевої системи, щитоподібної залози, внутрішніх органів, суглобів, зв’язок, м’яких тканин, нейросонографія (НСГ) — ультразвукове сканування мозку немовлят, під час вагітності.

З часу запровадження в широку клінічну практику сучасних ультразвукових апаратів, які працюють в режимі реального часу і мають високу роздільну здатність — нікого уже не здивує, що дитина знайомиться з ультразвуковим обстеження ще в утробі матері. Також при проведенні УЗД стать дитини та іншу інформацію дуже легко дізнатися.

Пацієнт при ультразвуковому обстеженні не отримує жодного променевого навантаження. Цей неінвазивний неіонізуючий метод зображення мозку немовлят, в медичному центрі «Життя» стараються скоротити по часу до 10 хвилин. На практиці не спостерігалось жодного ускладнення чи погіршення стану дитини пов’язаного з НСГ, а діти, котрим НСГ проводиться під час сну, навіть не прокидаються. Вся процедура, в залежності від складності, займе не більше 30 хвилин.

Завдяки ультразвуковому дослідженню вагітних в медичному центрі «Життя» можна проводити кваліфіковане спостереження за станом плода впродовж вагітності.

Що входить в комплексну програму УЗД-обстеження дітей:

 • Нейросонографія — ультразвукове дослідження головного мозку дитини через велике тім’ячко. Дослідження виявляє вроджені патології головного мозку дитини.
 • УЗД органів черевної порожнини та сечовидільної системи. Для виявлення вроджених патологій внутрішніх органів: печінка, жовчний міхур, селезінка, підшлункова залоза, нирки, сечовий міхур.
 • УЗД кульшових суглобів. Виключає вроджені вивихи або інші ортопедичні патології.

Такий метод медичного дослідження як дитяча нейросонографія увійшов у лікарську практику порівняно недавно, але при цьому швидко отримав заслужену довіру. І це не дивно, оскільки даний метод є високоінформативним і при цьому абсолютно безпечним. Найчастіше нейросонографія робиться новонародженій дитині, хоча дослідження може проводитися і пізніше — до того моменту, поки не закриється велике тім’ячко. Лікарі рекомендують зробити нейросонографію дитині якомога раніше для того, щоб в разі необхідності призначення будь-якого лікування, встигнути після його завершення провести повторну діагностику до того, як закриється тім’ячко. Це дає можливість побачити картину в динаміці.

Серед переваг медичного центру «Життя»: лікарі-профісіонали, якісне обладнання, лікування будь-якої складності та на найвищому рівні, експертність, доступні ціни, впевненість і прогнозований результат лікування варикозної хвороби, порядність та чесність,  доброзичливе ставлення, повага та повна взаємодовіра, прийом без черг у зручний для Вас час, індивідуальний підхід, безкоштовне річне спостереження за результатами втручань.

Нагороди медичного центру «Життя»: звання “ЛІДЕР ГАЛУЗІ” 2016–2017 рр., експертний висновок “Якісне надання послуг” 2016–2017 рр..

Для зручності пацієнтів філії МЦ «Життя» є у кількох містах: Львові, Києві, Одесі, Рівному, Хусті, Коломиї, Самборі та Костополі.

Шимечко Орест Степанович — головний лікар, засновник медичного центру «Життя», провідний спеціаліст у сфері флебології в Україні. Нагороджений орденом «Гордість країни» (2016 р.), медаллю «За професійні заслуги» (2016 р.), Асоціацією судинних хірургів, флебологів та ангіологів України визнаний «Флебологом року». Член Асоціації ангіологів України, Допплер клубу, автор більше 160-ти наукових статей, публікацій, вебінарів. Активний учасник та доповідач міжнародних та всеукраїнських конференцій, семінарів, симпозіумів. Розробник двох патентів. Шимечко О. С. завдяки своїй науковій та практичній діяльності отримав заслужене визнання колег в Україні та у країнах Європи.

Головний офіс медцентру знаходиться у Львові. Запис на прийом до лікаря-флеболога у Львові за телефонами: (067) 676 03 59 або (067) 676 03 79.

Контакти:
м. Рівне, вул. Мірющенка, 31 (вул. Карнаухова).
(097) 711-83-69.
м. Костопіль, вул. Д. Галицького, 10.
(067) 676-03-79.
м. Львів, вул. П. Панча, 7А
067-676-03-79
032-243-75-86

Сайт https://medcentrjyttia.com.ua/
Facebook.


Центр дитячого здоров’я «Бейбідок»

Лікарі: педіатр, хірург, уролог, імунолог, невролог, гематолог, кардіолог, нефролог, алерголог, дерматолог, травматолог, інфекціоніст, офтальмолог, ендокринолог, гінеколог, гастроентеролог.

Вартість першого прийому – 300 грн, всіх наступних – 250 грн.
Всі пацієнти потрапляють до лікарів за попереднім записом.
Запис за телефонами: (067)170-74-54, (095)290-89-80.

У клініці діє приватний кабінет щеплень. Банк вакцин постійно оновлюється, надають комплексну послугу щеплення з усіма необхідними аналізами і обстеженнями. У «Бейбідок» є сучасне обладнання для проведення ультразвукової діагностики, фізіотерапії. Оперативно і без черг можна здати всі необхідні аналізи. Доступні всі види масажу.

Популярністю користується послуга — виклик дитячого лікаря додому в місті Рівне. Працює дитячий реанімобіль.
Вартість виклику лікаря додому — 500 грн.

Загальний аналіз крові — 130 грн.
Послуга вакцинації — до 1500 грн.

Яка в себе включає: огляд лікаря, загальний аналіз крові, європейська вакцина, супровід лікаря після вакцинації.

Також пропонують комплексний патронаж новонароджених педіатрами та неонатологами впродовж першого року життя. Доступні програми тривалого медичного обслуговування дітей.

Графік роботи:
Пн.–Пт.: 08:00–19:00
Сб.: 09:00–15:00
Нд.: вихідний.

Контакти: 
м. Рівне, вул. Буковинська, 3
babydoc.rivne@gmail.com
(067)170-74-54, (095)290-89-80


 


Медичний центр «Оксфорд Медікал»

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Рівне» працює відділення педіатрії. В центрі ведуть прийом дітей від народження до 18 років. Малюкам до першого року життя можна пройти щомісячні профілактичні огляди. Зважування. Обумовити з лікарем всі стадії розвитку вашої дитини. А також здати необхідні аналізи.

Звертайтесь в медичний центр «Оксфорд Медікал Рівне» якщо у вашої дитини:

 • захворювання дихальних шляхів;
 • гострі вірусні інфекції;
 • захворювання кишкового тракту;
 • ускладнення після перенесених захворювань;
 • алергічні реакції організму;
 • шкіряні захворювання;
 • захворювання сечостатевої системи.

Звичайно спектр захворювань з якими можна звертатись в педіатричне відділення медичного центру досить широкий. Лише лікар може визначити складність даної ситуації, встановити діагноз та призначити ефективне лікування.

В медичному центрі вам радо допоможуть такі спеціалісти:

 • висококваліфікований педіатр;
 • дитячий дерматолог;
 • дитячий уролог;
 • дитячий проктолог;
 • дитячий гінеколог;
 • дитячий ЛОР;
 • дитячий хірург.

Якщо лікар вважатиме за необхідне призначити додаткові обстеження, ви можете зробити їх на базі медичного центру. А саме такі:

 • УЗ діагностика всього організму;
 • забір аналізів.

Також у медичному центрі Оксфорд Медікал Рівне проводиться процедура ВАКЦИНАЦІЇ, яка включає в себе, власне, саму вакцину, огляд лікаря, процедуру введення вакцини та супровід дитини 3 дні після ін’єкції.

Консультація спеціаліста — 250 грн.
Ультразвукова діагностика — від 100 грн.
Вакцинація — від 550 грн.

Для запису до лікаря телефонуйте: (0362) 40 40 50 та (067) 840 40 50.
Сайт «Оксфорд Медікал».
Facebook https://www.facebook.com/OxfordMedicalRivne/
Instagram https://www.instagram.com/oxford_medical_rovno/

Графік роботи:
Пн. – Пт. з 8:00 до 20:00;
субота з 8:00 до 17:00;
неділя з 8:00 до 17:00

Телефони:
(0362) 40 40 50
(067) 840 40 50
Еmail: oxfordmed.rv@gmail.com
Адреса: вул. Симона Петлюри, 19.


Медичний центр «Валео»

Медичний діагностичний-консультативний центр «Валео» спеціалізується на сучасних методах діагностики організму та лікуванні по 13 напрямкам медицини. Серед фахівців є лікарі вищої категорії кваліфікації.

Послуги, які надає заклад для дітей: консультація дитячого лікаря (гастроентеролога, невролога, алерголога, хірурга та логопеда); УЗД внутрішніх органів та систем, послуги кабінету інформодіагностики. Проводяться лабораторні дослідження. Для комфорту відвідувачів діє попередній запис. Центр «Валео» співпрацює зі страховими компаніями за безготівковим розрахунком.

Консультація спеціаліста — 150 грн.
Ультразвукова діагностика — від 70 грн до 220 грн.
Послуги кабінету інформодіагностики — від 40 грн до 300 грн.

Логопед:
– консультація – 100 грн.
– корекційне заняття з 13:30 до 17:00 год – 80 грн.
– корекційне заняття з 17:00 до 19:00 год – 90 грн.

Графік роботи:
Пн.–Пт.: з 09:00 до 17:00
Сб.: з 09:00 до 13:00

Ліц. МОЗ України АБ №431008 від 19.08.2008 р.

Контакти: 
м. Рівне, вулиця Київська, 78Д, в будівлі аптеки № 121, 3 поверх, на території обласної клінічної лікарні.
Тел.: (0362) 28-76-43, (0362) 43-00-31, (050) 375-37-44, (096) 260-80-40.


Медичний центр «Life clinic»

Дитячі фахівці: дитячий травматолог, гінеколог, гастроентеролог, ортопед, офтальмолог, отоларинголог і хірург. Вони проводять обстеження маленьких пацієнтів, профілактику захворювань і при необхідності призначають лікування.

Прийом лікаря та первинна консультація коштує 250 грн. Також ви можете скористатися послугами лікувальних і діагностичних кабінетів, укомплектованих всі необхідним для високоякісного медичного обслуговування клієнтів.

Школа мам: супровід вагітної до пологів — психологія та фізіологія вагітності, культура харчування, гімнастика для вагітних, підготовка до пологів супровід мами і дитини. Групові заняття проводить лікар акушер-гінеколог у невеликих групах по 5 осіб. Заняття проходять один раз на тиждень, тривалість — 1–2 год.

В медичному центрі проводиться УЗД (від 100 грн) органів черевної порожнини, органів малого тазу, судин, суглобів, щитовидної залози, лімфовузлів у дорослих та дітей.

Лабораторні дослідження (аналізи): загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою, загальний аналіз сечі, дослідження калу, імунограма, дослідження на алергени, біохімічний аналіз крові, цитологія, мікроскопічне дослідження урогенітального мазка, гістологічне дослідження, генетичні аналізи, біопсія.

Графік роботи:
Пн.–Пт.: 08:00–20:00
Сб.–Нд.: 08:00–18:00

Контакти:
вул. Симона Петлюри, 35.
+38 (098) 041-59-00
+38 (093) 041-59-00
help@lifeclinic.center


Центр Репродукції «Благодар»

В клініці працюють висококваліфіковані лікарі педіатр, неонатолог, акушер-гінеколог, репродуктолог, уролог, андролог.

Послуги:
Експертне 4D-УЗД вагітних (обстеження майбутніх матусь проводить досвідчений лікар-діагност Колтонюк Олександр Романович, на апараті останнього покоління Toshiba Aplio MX. Вищевказана система здійснює цифрову обробку ультразвукового сигналу і показує 3 -х і 4 -х вимірні зображення). У Центрі репродукції Благодар проводять ультразвукове діагностування в терміни, коли інформаційна цінність обстеження найвища — в 11 – 13 , 20 – 23 , 30 – 31 і 34-36 тижні. А також у разі спеціальних лікарських показань і при найменших підозрах на відхилення.
Лабораторна діагностика.

Контакти: 
(066) 898-67-67
(096) 080-67-67
(0362) 68-34-15
info.blagodar@ukr.net
Адреса: м. Рівне, вул. Воля (Лісовської), 5.


Медичний кабінет «Мій ЛОР»

Послуги: первинний огляд пацієнта, тимпанометрія, ендоскопія ЛОР органів, фізіотерапія ЛОР кабінету, процедури ЛОР кабінету, маніпуляції ЛОР кабінету, маніпуляції з використанням СО2–лазера (вапоризатора), маніпуляції з використанням радіохвильового коагулятора.

Первинний огляд пацієнта — 200 грн.

Лікарі–отоларингологи: Кліщ Микола Іванович, Данильчук Володимир Миколайович.

Контакти:
м. Рівне, провулок Волошина, 8.

та вул.Ст. Бандери 41
+38 096 733 03 03


ЗахідСлух, ЛОР-центр

ЛОР-центр «ЗахідСлух» пропонує комплексну діагностику й лікування захворювань, пов’язаних з патологіями вух, горла і носа.

Лор-лікарі: дитячий, дорослий і лікар-сурдолог, що допоможуть знову відчути радість повноцінного життя.

Здійснюють: обстеження й лікування дітей і дорослих із захворюванням ЛОР-органів за допомогою сучасного ЛОР-комбайна (відеоендоскопія вуха, носа, носоглотки і гортані, безболісні пункції, промивання і лікування, комплексне дослідження слуху); професійний підбір слухових апаратів, що забезпечить максимально високий рівень відтворення звуків.

Графік роботи:
Вт.–Сб.: 10:00–19:00
Нд.–Пн.: вихідні.

Контакти:
м. Рівне, вул. Степана Бандери, 47.
(068) 939-15-35
(095) 501-74-04


Тимощук Олександр Борисович — ЛОР-хірург

Кабінет отоларинголога Тимощука Олександра Борисовича проводить консультації та лікування пацієнтів, які мають захворювання ЛОР-органів у дітей та дорослих. В кабінеті працює лікар вищої кваліфікаційної категорії.

Основні послуги, які отримують пацієнти: консультація фахівця; лікування запальних процесів ЛОР-органів; проводить хірургію пазух носа за допомогою шейвера; отопластика; ринопластика.

Основні переваги роботи приватного кабінету — сучасні умови лікування, високий рівень кваліфікації лікаря, індивідуальний підхід.

Контакти:
067 988 4740
вул. Карнаухова, 25а.

Графік роботи:
Пн – Пт: 08:00-15:00


«Лікар Айболить» дитячий приватний кабінет

Послуги: педіатр, дитячий гінеколог, масажист. Виклик лікаря додому.

Контакти: 
0504354542
0978527974

Адреса: м. Рівне, вул. Євгена Коновальця, 3.


Медичний центр «Дім Здоров’я»

Бєлов Віктор Васильович лікар голкорефлексотерапевт, мануальний терапевт вищої категорії з багаторічним досвідом роботи в Україні та Європі пропонує консультації та високоефективне лікування дитячих захворювань: астматичний бронхіт, ослаблений імунітет, енурез, сколіоз.

Адреса: м. Рівне, вул. Гагаріна, 29. Медичний центр «Дім здоров’я» (навпроти будинку культури «Текстильник»).

Телефони для запису на консультацію:
0362-26-78-16
067-364-49-74
093-454-43-15


Vita Med (Віта Мед)

«Vita Med» («Віта Мед») пропонує лікування: нервової системи, психічних розладів, серцево-судинної системи, органів травлення, сечостатевої системи, алергічних захворювань, захворювань опорно-рухового апарату, гінекологічних захворювань, хвороб ЛОР-органів, хвороб шкіри, ендокринної системи, інфекційних захворювань, дитячих хвороб: енурез, заїкання та ін.

Консультації сімейного лікаря, гірудотерапія, кардіологія, голкорефлексотерапія (акупунктура), мануальна терапія, масаж й багато інших послуг отримаєте у «Vita Med».

Графік роботи:
Пн.–Пт.: 09:00–17:00
Сб.: 09:00–13:30
Нд.: вихідний.

Контакти:
м. Рівне, вул. Кавказька, 6.
(0362) 26-08-26
(096) 218-99-29
(099) 621-18-78


Центр зору «AstraVisus»

Центр зору “AstraVisus” (“АстраВізус”) спеціалізується на діагностиці й лікуванні офтальмологічних захворювань у дітей і дорослих. Центр укомплектовано всім необхідним обладнанням для швидкого виявлення, а також терапевтичного й апаратного лікування захворювань пов’язаних із втратою й погіршенням зору.

Послуги: діагностика зору, комп`ютерна периметрія, лікування, дитяча офтальмологія, ортоптичний кабінет, оправи та окулярні лінзи, контактні лінзи.

В центрі зору «AstraVisus» працюють лікарі-офтальмологи, які мають великий практичний досвід роботи з дітьми і добре розуміються на психології маленьких пацієнтів.

Центр зору: м. Рівне, вул. Гагаріна, 67, 0676729944
Салон оптики: м. Рівне, вул. Соборна 112, 067172994
Еmail: astravisus.com.ua@gmail.com

Графік роботи:
Пн – Пт 10:00 до 19:00
Сб – Нд 11:00 до 15:00


Приватна клініка RIVNE ULTRAVISION

Приватна клініка RIVNE ULTRAVISION проводить сучасну комп’ютерну діагностику зору для дорослих та дітей, лікування та профілактику очних хвороб. Пацієнтів приймають лікарі вищої кваліфікаційної категорії.

Послуги: консультація офтальмолога; візіометріч; авторефрактометрія; кольортест; УЗ-діагностика; рефкератометрія; безконтактне визначення внутріочного тиску; біомікроскопія; терапія катаракти, глаукоми; підбір окулярів та контактних лінз; лазерна корекція зору; хірургія повік та слізних каналів; лікування хвороб сітківки.

Контакти:
(0362) 262648
(098) 0920692
(096) 0300268
м. Рівне, просп. Миру, 2.


Офтальмологічний центр Мержиєвської Н. П.

Лікар-офтальмолог вищої категорії Мержиєвська Наталія Петрівна створила й очолює дитячий ортоптичний кабінет, у якому проводять діагностику, корекцію, відновлення і стимуляцію зорових функцій у дітей, використовуючи спеціальні методики.

Послуги: консультація офтальмолога; безконтактна діагностика зору; рефрактометрія; магнітотерапія; лазеротерапія; вакуумний масаж; електрофорез; апаратна терапія; супроводження пацієнтів після хірургічного втручання; електростимуляція; макулостимуляція; амбліокор; фототерапія.

Режим роботи ортоптичного кабінету:
щодня: з 10.00 до 19.00.
вихідний — субота, неділя.

Прийом дитчого офтольмолога: 
щодня: з 15.00 до 19.00.
вихідний — субота, неділя.

Попередній запис: (097) 343-63-14.

Адреса: м. Рівне, вул. М. Карнаухова, 31.


Medical center dr. Chugay (Медичний центр лікаря Чугай)

«Medical center dr. Chugay» — це сучасний медичний заклад, який поєднує два напрямки роботи: медицину та косметологію. Тут працюють висококваліфіковані лікарі: гінеколог, дерматолог, дитячий хірург.

Консультація дитячого хірурга (анамнез, оцінка стану пацієнта, огляд, призначення обстеження та лікування, рекомендації).
Ціна: 250 грн.

Графік роботи:
Пн.–Пт.: 09:00–20:00
Сб.: 09:00–18:00
Нд.: вихідний.

Контакти:
м. Рівне, вул. Міцкевича, 130.
(097) 922-32-35
(050) 71-76-640
(063) 384-22-90


Наша опора, студія здоров’я

Студія здоров’я «Наша опора» створена у 2004 році, спеціалізована у сфері реабілітації пацієнтів з обмеженими можливостями за авторськими методиками за допомогою ортопедичних виробів.

Послуги: протези, підбір і виготовлення ортопедичних устілок, ортопедичне взуття для дітей і дорослих, консультацію лікаря постуро-кінезетерапевта.

Лікування відбувається за авторською методикою В. І. Тарасова — діючого члена Європейської Академії Природничих Наук, вченого, почесного дослідника Європи, доктора натуральної/комплементарної медицини, постуро-кінезитерапевта.

Графік роботи:
Пн.–Пт.: 09:00–18:00
Сб.–Нд.: вихідні.

Контакти:
м. Рівне, вул. Міцкевича, 14, 1-й поверх, оф. 116.
(067) 883-37-30
(050) 527-00-58
(0362) 62-03-23
(096) 794-98-42


Спеціалізовані лікарські кабінети

Dermed (Дермед)

Послуги: консультація вузького спеціаліста; повні гінекологічне обстеження; лікування безпліддя; електрокардіограма; терапія шкірних захварювань; апаратні косметологічні процедури; озонотерапія; терапія серцевих хвороб; ін’єкційна терапія; пресотерапія.

Контакти:
Рівне, вул. Остафова, 8 (вул. Пластова).
(067) 304-28-48
(098) 259-53-26
(0362) 26-77-69

Sana, медичний кабінет, приватний гінеколог

Медичний кабінет «Сана» створений у 1999 році, спеціалізується в сфері акушерсько-гінекологічної допомоги, проводить діагностику та лікування жіночої репродуктивної системи. Лікарі клініки мають вищу категорію кваліфікації.

Контакти:
м. Рівне, вул. Замкова, 23 А.
067 745- 60- 05

ПП «Медичний центр гінекологія»

Медичний центр надає широкий спектр якісних гінекологічних послуг: оперативна діяльність, діагностика та лікування, профілактичні гінекологічні медичні огляди.

Графік роботи:
Пн.–Пт.: 09:00–14:00
Сб.: 09:00–11:00
Нд.: вихідний.

Контакти: 
м. Рівне, вул. В’ячеслава Чорновола, 70, 3-й поверх.
(0362) 43-68-61
(067) 96-20-955

Всі матеріали, взяті з відкритих джерел, і представлені виключно в ознайомлювальних цілях. Якщо ви вважаєте, що матеріали розміщені на сайті порушують ваші права, зв’яжіться з адміністратором mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь