Елегантний клатч. З чим його носити?

В житті кожної жінки є незамінна річ, яка з нею завжди і скрізь. Звісно, це – сумочка. Модні закони говорять про те, що підходити до вибору сумки слід дуже ретельно. Але одна справа – обирати варіант на кожен день, а інша – додати витонченості своєму стилю. І зробити це можна завдяки клатчу.

ORfboQHvtcCBvzNUVfOOp01-PjZddwcpYbjjNkOdp4JdNNOfcq_uEM_u2aSjVDvdYvcmSfULF_tVP3NPxxBqvUCB4M9bEFsZ1fY8e0gTEVJzrRyeksHVPd_xlcYXJ3ADTn28N0JN8k1Jt6XPDwt--hY

Клатчем називається невелика жіноча сумочка. Цей аксесуар дійсно незамінний, і тому перед тим, як його обирати, слід подумати, з яким одягом його краще поєднувати.

Перш за все, треба розуміти, що таку сумочку дозволяється носити в руках, на тонкому ремінці, як барсетку тощо. Варто тримати клатч так, як вам зручно, але виглядати це в будь-якому випадку повинно витончено.

Клатч підкреслить ваш образ

Разом з тим, для того, щоб створити гарний образ з елегантною сумочкою, зовсім не обов’язково витрачати на це багато часу. Достатньо купити шкіряний клатч – наприклад, у цьому інтернет-магазині https://inbag.ua/klatchi.html, і ознайомитися з правилами його вдалих поєднань з різноманітним одягом. Забігаючи на перед, скажемо, що поєднувати цю сумку можна майже з усіма стилями, окрім спортивного.

Тож, якщо ви збираєтеся на прогулянку взимку, оптимальним рішенням стане поєднання клатча з пальто. Пам’ятайте, що «зимовий» варіант повинен бути середнього розміру та вміщати всі необхідні вам речі. Гарним доповненням до образу, який додасть витонченості, стануть чобітки на підборах. А от для того, щоб підкреслити вашу елегантність, варто одягнути капелюшок. Також надзвичайно гарно клатч поєднується з короткою шубкою, яка має рукав на три чверті або по лікоть.

Найкращим варіантом використання зі шкіряною курткою чи піджаком стане грубувата стильна модель. Зверніть увагу на сумки, прикрашені блискавками, шипами чи заклепками.

Якщо ви підбираєте варіацію під вечірню сукню, то слід неухильно дотримуватися декількох головних правил. Перше полягає у тому, що сумочку краще обрати найменшого розміру, куди поміститься мінімум речей – телефон, носовичок, помада. По-друге, зверніть увагу на те, що матеріал вашої сумки повинен гармоніювати із взуттям, тканиною одягу, або з його обробкою. Наприклад, якщо ви обрали атласну сукню з паєтками та взуття зі зміїним принтом, то гарним доповненням образу стане атласний клатч з таким же принтом чи оздобленням, як на сукні чи взутті.

Обираючи клатч для літніх прогулянок з друзями та відпочинку на природі, зупиніться на невеликій за розмірами моделі, у якій є ремінець-петля. Такий варіант виглядає трохи більше за гаманець, але легко вмістить всі необхідні дрібнички – починаючи від телефону та завершуючи ключами від квартири та грошима.

Клатч однозначно стане окрасою вашого стилю. Варто тільки правильно поєднати його з вашим образом!

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь