Як вивчати з дитиною англійську мову

Хочете відкрити світ для дитини? Дуже просто – вивчайте англійську мову! Сьогодні знання англійської мови – важлива умова розвитку особистості та здобуття якісної освіти. Найбільша трудність, з якою зустрічаються батьки та педагоги під час вивчення мови дітьми молодшого віку, це відсутність мотивації. Тому більшість методик навчання дітей такого віку, побудовані на ігровій діяльності, що дозволяє дитину зацікавити, зробити процес вивчення легким, цікавим та результативним. Якісний підручник з англійської мови допоможе дитині не тільки систематизувати мовні знання, а й практикувати англійську мову активно (говоріння та письмо) та пасивно (читання та аудіювання) вдома, і в школі.

Як зробити вивчення англійської мови для дитини цікавим

  • Зберіть англомовну дитячу бібліотеку. Нехай це будуть книжки, які будуть відповідати інтересам дитини: казки, пригоди чи історії з улюбленими мультиплікаційними героями дитини. Придбати художню та навчальну англійською мовою можна в інтернет-магазинах, наприклад: https://www.britishbook.ua
  • Створіть вдома англомовне середовище. Спробуйте включити англійську мову в повсякденне життя дитини. Наприклад, слухайте музику, дивіться мультфільми або телепередачі англійською мовою, спілкуйтеся з дитиною англійською мовою. Такий підхід не тільки дозволить якісно та пізнавально проводити час разом, але й виключить будь-який примус і тиск з боку батьків. 
  • Використовуйте різні онлайн ресурси (ютуб-канали, подкасти тощо) та додатки для вивчення слів та граматики. Важливо: обирайте навчальний матеріал відповідно рівня та віку дитини.

  • Створіть спеціальну скарбничку з іграми, книжками, плакатами та іншими матеріалами для вивчення англійської мови. Заохочуйте дитину до використання цієї скарбнички та допомагайте їй вивчати нові слова та вирази.
  • Не ставте перед дитиною завищених вимог щодо вивчення англійської мови, давайте їй відчувати, що це процес, який відбувається поступово та не завжди легкий. Заохочуйте дитину до спілкування англійською мовою, дозволяйте їй робити помилки та підтримуйте її у навчанні. Мотивуйте її подорожами та участю різних активностях з однолітками.

Англійська мова відкриває перед дитиною безмежні можливості для реалізації. Наші рекомендації, системний і продуманий підхід  допоможуть  вашій дитині вивчити мову невимушено та з цікавістю.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь