Місяць за місяцем: ідеї для фотосесії малюка на 1 році життя

У перший рік життя дитини все особливе: перші слова, перші кроки…А до цього ще день, коли вона поповзла та сілі, коли почали різатися зубки. Сценарій першого дня народження малюка теж хочеться зробити особливим. Адже це більше не повториться. Саме тому хочеться запам’ятати все. Але покладатися на добру пам’ять не варто – краще виберіть креативний спосіб зафіксувати перший рік життя дитини.

Від животика до 12 місяців

Почніть створювати свою креативну фотосесію з дитиною ще під час вагітності. Перша фотографія – животик, який ніжно обіймає майбутня мама. Потім кожен місяць фотографуйте дитинку, тримаючи на тому ж місці. Так ви зможете порівнювати, як виріс ваш  малюк.

А ось фото також за участю мами)

Порада: однаковий фон, мама завжди в світлому одязі, а дитина тільки у підгузнику, тоді ці фото дуже гармонійно виглядають в колажі.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ще більше ідей для фото

Малюк росте!

Ще один цікавий спосіб зафіксувати зростання дитини – покласти поруч з нею іграшку.

У перший місяць іграшка може бути такого ж зросту. Але вже до 12 місяців буде в два рази більше свого партнера по фото)

Крісло та ведмедик з’єднують знімки в одну композицію.

 

З цифрами та літерами

 

Мамина квіточка365 листів кохання

Кожен день пишіть своїй дитині цитати, думки, рядки з віршів про кохання. Доповніть їх фотографіями малюка і цей колаж стане найбільшим острівцем кохання у вашому домі.

365 днів малюка

Ви ж проводите більшу частину свого часу з дитиною. Так чому ж не фотографувати її щодня? Аж 365 різних фотографій за рік!

Вам буде що згадати. Для кожного фото придумайте креативний спосіб, як відобразити номер дня. Це можуть бути кубики з цифрами, намальовані або «сконструйовані» з одягу цифри.

Якщо попередній спосіб досить складно реалізувати, то зробити м’які літери набагато простіше.
Щомісяця фотографуйте дитини в тому ж місці і, бажано, в однаковій позі. Це дасть можливість зрозуміти, як малюк росте з кожним місяцем. Наприклад, одна мама щомісяця фотографувала доньку в тому ж кріслі.

А у цього малюка на боді цифри на яких вказаний його вік. Такі наклейки продаються спеціально для подібних фотосесій. Ще кілька ідей з одягом та фоном:

 

Рік пригод

Гірські лижі, бігова доріжка, фігурне катання – чому б не зайнятися цим в перший рік життя? Якщо ви природжений художник, можете малювати сюжети самі.
Якщо ідей немає – Google в допомогу. У Мережі можна знайти чудові атомосферні фони, які підійдуть для вашої дитячої фотосесії.

Посадіть своє чадо на стілець / диван або в крісло на тлі класної дошки, на якій крейдою буде написаний вік дитини.

Якщо у вас немає дошки, можна використовувати задню частину рамки звичайної картини. Правда, її попередньо потрібно буде покрити спеціальною фарбою. Для створення фото картину можна покласти на мольберт.

Ковдра з одягу малюка

Напевно під час вагітності вам хотілося скупити весь дитячий відділ. З народженням дитини ситуація погіршилася. Але малюк за перший рік виріс, і одяг порошиться десь в глибині шафи. З нього можна зробити дійсно пам’ятну річ – ковдру.

Плакат «Мій перший рік»

У перший рік материнства стільки всього відбувається, що запам’ятати всі неможливо. А так хочеться з любов’ю згадувати перше «агу». Купіть великий ватман і зробіть плакат з усіма важливими датами.


Тут стане в нагоді політ фантазії, так як плакат доведеться створювати і оформляти самостійно. На плакаті можна записувати щомісячні зміни росту і ваги малюка. Також можна фіксувати місця, в яких він побував, і його улюблені речі, їжу, ігри тощо.

Колаж з фотографій знятих за рік

Книга першого року життя

Для кожного місяця виділіть розворот. З одного боку опишіть все, що сталося за цей час, а з іншого прикріпіть фото крихітки.

knuga-novonarodzenogo
Записуйте найяскравіші події та досягнення малюка в спеціально оформлений і призначений для цього альбом. Цілком ймовірно, що ви захочете запам’ятати момент появи першого зуба, але не забувайте про таку важливу подію, як вміння самостійно сидіти і не падати назад, а також тримати своїми маленькими ручками ваш великий палець. Таким моментів буде безліч – головне не забувати їх фіксувати!

Надіємось, що вам сподобались ідеї фото першого року життя малюка, надихайтесь та втілюйте в життя! Та не забудьте поділитися з друзями!

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь