У Мережі з’явилася безкоштовна книжка про щеплення для дітей та батьків

#книголав у рамках програми з охорони здоров’я Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) видає книжку “Лілі, яка потоваришувала з вірусами та здійснила їхню найбільшу мрію”.

Читайте також: В Україні оновлено Національний календар профілактичних щеплень

Авторка казки та додатків для спільної роботи батьків та дітей – письменниця Катерина Бабкіна, ілюстрації до книжки зробила Анна Сарвіра. Видання доступне для читання онлайн. Незабаром вийде друкована версія, загальний тираж якої складатиме 40 тисяч примірників. Книжка буде розповсюджуватися безкоштовно. Із травня книжка буде розповсюджуватися безкоштовно у дитячих садках регіонів найбільш постраждалих від спалаху кору в Україні. Також її можна отримати, заповнивши форму.

Пропонуємо батькам, вихователям і вчителям разом із дітьми познайомитися із Лілі та її друзями, щоби дізнатися про те, що таке вакцинація і навіщо потрібні щеплення. У книжці є цікаві ігри та корисна інформація про те, як захиститися від інфекцій та бактерій.

Мікроби напрочуд маленькі, але дуже-дуже впливові, бо їх неймовірно багато. Вони щосекунди потрапляють в організм: через брудні руки, їжу, воду, іграшки, з повітря та від інших людей. Уникнути мікробів неможливо, а деякі з них є носіями небезпечних та навіть смертельних хвороб. Але можна запобігти тому, щоб вони нашкодили, спричинивши захворювання. Як саме? Маленька дівчинка Лілі усе дізналася! Приєднайтеся до неї й ви! Не забудьте про цікаву гру наприкінці.

Казку у доповненій реальності для смартфонів та планшетів реалізували Kifreez. В кінці квітня буде доступним безкоштовний мобільний додаток Lili UNICEF з App Store або Google Play.

Книгу створено за фінансової підтримки USAID.

 

Джерело

 

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь