Фотоконкурс “Барви осені”

До уваги учасників фотоконкурсу! Сьогодні останній день фотоконкурсу. І напревеликий жаль, наші технічні спеціалісти виявили факти накруту голосів серед декількох учасників. Ми цінуємо кожного учасника та їхні зусилля. Тому прийняли рішення: не дискваліфіковувати учасників, а зняти кількість голосів, які були здобуті нечесним способом. І рахувати лише голоси з України, із -за кордону голоси не будуть рахуватися.

Осінь своєю красою надихає на творчість, адже природа дарує яскраві кольори, тому саме час закарбувати всі її барви та особливий настрій.

Надсилайте на фотоконкурс “Барви осені” конкурс фотографії своїх діток під час осінніх прогулянок і розваг: в осінньому парку, лісі, саду, серед різнокольорового листя, під осіннім дощиком – та покажіть як багато осінніх барв бачите ви!

Головний приз – фотосесія від фотографа Ірини Бондар.  Яка знімає сімейні, дитячі, вагітні та індивідуальні фотосесії.  Приз отримає фото, яке набере найбільшу кількість голосів.

Чудові та емоційні фото Ірини можна переглянути ось тут:  FacebookInstagramGirkoMywed.

Друге місце – знижка 50% на фотосесію фотографа  Ірини Бондар. Переможця обиратиме Ірина.

Третє місце -знижка  25% на фотосесію  Ірини Бондар. Переможець визначається за допомогою випадкового вибору на сайті Random.org

 • Галерея
 • Сортировать по:

Contest winners

1 place
Красуня і чудовисько
294
2 place
А ховаймось разом 😉
228
3 place
Красуня Анна
100

У конкурсі можуть брати участь фото дітей від 0 до 9 років. Тематика фото: осіння пора.

 ПРАВИЛА УЧАСТІ В КОНКУРСІ:

 1. Завантажити фото на пошту mini.rivne@gmail.com з поміткою: участь в фотоконкурсі – “Барви осені”, не забудьте вказати до своєї фотографії цікаву назву та контактний телефон!
 2. Зробити репост даного запису на особистій сторінці в соціальній мережі – Facebook і тримати закріпленим запис до закінчення фотоконкурсу.
 3. Залучайте друзів для голосування – більше голосів – більше шансів на перемогу

За кожне фото можна проголосувати лише 1 раз!
Всього 1 відвідувач може проголосувати за 3 фото.

Початок прийому фото: 10 листопада 2017 11:00
Закінчення конкурсу: 25 листопада 2017 о 20:00
Кількість переможців: 3 людини
Підсумки та визначення переможців: 26 листопада 2017 о 12:00

Деталі та роз’яснення:

 1. Участь у конкурсі можуть брати усі відвідувачі сайту.
 2. Фото можуть бути любительські та професійні. Фотографія, що виставляється учасником на конкурс, повинна бути зроблена ним або належати йому. Організатори не несуть відповідальності за копіювання і поширення фотографій зі сторінок сайту третіми особами. Адміністрація залишає за собою право не прийняти фотознімок на конкурс через невідповідність правилам (а також фотографій сумнівного походження), про що ви будете повідомлені.
 3. Від кожного учасника на конкурс приймається одна (1 шт.) фотографія, на якій зображені Ваш малюк восени. Якщо ви надсилаєте декілька фото, адміністрація вибирає одне на свій розсуд.
 4. Ваші фото після завантаження попередньо! перевіряє та включає адміністратор сайту.
 5. При надходженні скарг на спам чи накручування голосів фото, автор, який займається розсилкою спаму чи “накрутокою” голосів, підлягає дискваліфікації.
 6. Підсумки конкурсу підводяться протягом дня після закінчення голосування. Проводиться перевірка всіх голосів, поданих за лідера голосування. У разі виявлення порушень переможцем визнається наступний учасник, який не має порушень і набрав максимальну кількість голосів.
 7. У фотоконкурсі бере участь необмежена кількість учасників.
 8. Усім переможцям ми надішлемо листи електронною поштою або передзвонимо,тому не забудьте вказати свій номер.

 МИ ЧЕКАЄМО ВАШИХ ФОТОГРАФІЙ І БАЖАЄМО УСПІХУ!

Беручи участь в нашому конкурсі, Ви погоджуєтеся з вище переліченими умовами і правилами його проведення, а також погоджуєтеся з можливістю використання надісланих вами матеріалів на сторінках сайту та соціальних мережах Mini-Rivne.com без будь-яких матеріальних претензій з вашого боку.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь