Сучасні дитячі актівіті-книги

Діти люблять книжки. Діти не люблять одноманітності. Тому неважко пояснити, чому сучасні книжки все частіше залучають маленьких читачів до активної співпраці.

Пропонуємо вашій увазі 7 книжок для дошкільнят від видавництва «Ранок», із якими отримання нових знань перетвориться на гру. Що і для чого – читайте далі:

1) Віммельбух «Вітамінки» – розглядати

Йод, Пектин і Кальцій – це не витяг з підручника хімії. Це кумедні мешканці овочів та фруктів. Із ними разом вітаміни різних груп, барвники та багато інших. Кожен має свої особливості та улюблене заняття, за яким його легко впізнати в натовпі мешканців будиночків-плодів. Відшукайте їх усіх, а разом із цим долучайтеся змалечку до здорового харчування.

2) «Фікси-школа» – клеїти

Несподівані відкриття чекають на маленького дослідника в лабораторії, на кухні, у школі чи в майстерні. Корисна інформація, цікаві завдання, відповіді до яких загублені серед десятків яскравих наліпок, та навіть іспит по завершенні «уроку» у школі фіксиків. Вибухове поєднання фіксиків та наліпок – речей, від яких малеча у захваті!

3) Серія «Розмальовка-казка» – розфарбовувати

Для кого? Для тих, хто полюбляє книжки за малюнки (а це майже всі). «Аліса в Країні чудес», «Чарівник країни Оз», «Пітер Пен», «Піноккіо» та «Білосніжка» – улюблена класика, розкадрована та проілюстрована італійською художницею коміксів Фабіаною Аттанасіо. Пригадати сюжет допоможе переказ казки на початку книги, а далі – хапайте олівці і долучайтеся до пригод у фантастичних світах.

4) Екокнига «Зберегти ліс» – діяти

Нарешті з’явилася книга, що змалечку долучає до екологічного способу життя. Це посібник із набуття супервластивостей екогероя: посадити дерево, виготовити екопапір і, зрештою, з’ясувати, навіщо руйнують ліси, як рятувати дерева, сидячи вдома, та багато іншого. Сама книга надрукована на папері із вторинної сировини, тож екотемі не суперечить.

5) «Крутяцька креативна малювалка» – вигадувати

Безліч оригінальних ідей для творчості дитини в одній книзі. Тотемні стовпи? Печера з чудовиськами? Лабораторія божевільного вченого? Ніколи не очікуєш, що запропонують домалювати чи розфарбувати на наступній сторінці. Окрім «Крутяцької» є ще «Стильна креативна малювалка» – для маленьких дизайнерів та прихильників вишуканих візерунків.

6) «Найкращий словник» – досліджувати

Книжка перенесе вас в аеропорт та на ферму, у супермаркет та на корабель, не виходячи з будинку, з однією метою – запам’ятовувати невідомі назви. Із «Найкращим словником» від легендарного автора та ілюстратора Річарда Скаррі так просто розширити словниковий запас малюка на сотні нових слів.

7) Розмальовка «Мапи.Україна» – подорожувати

Розфарбовуйте з малюком херсонські кавуни та Хотинську фортецю, подорожуйте у своїй уяві маловідомими куточками України. Це величезна розмальовка, на сторінках якої розкинулися всі області з їхніми особливостями: видатними персонажами, кумедними забобонами, характерними тваринами та рослинами тощо. Розфарбовуйте та дивуйтеся усією родиною.

Усі ці книжки можете замовити на сайті видавництва «Ранок»

 

Джерело

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь