Конкурс “Чілдрен Кінофест” – фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків

Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» проводить відбір до п’ятого конкурсу короткометражних фільмів, знятих дітьми.

Про це повідомляє пресслужба Державного агентства України з питань кіно у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«До участі в конкурсі приймаються стрічки, створені молодими людьми у віці від 7 до 14 років. Фільми мають бути тривалістю від однієї до восьми хвилин, без жанрових і тематичних обмежень», – зазначають у Держкіно.

Окрім цього, повідомляється, що для подачі роботи на конкурс потрібно завантажити готове відео на один із безкоштовних онлайн сервісів і заповнити заявку на сайті фестивалю. Кожен учасник може подати на конкурс до п’яти робіт. Вони приймаються до 4 травня 2021 року.

Цього року в журі конкурсу – режисери Анатолій Лавренішин, Ірина Цілик та Наріман Алієв.

Як повідомляв Укрінформ, у 2021 році конкурс змінює правила та зосереджується на відборі виключно художніх фільмів. Також запроваджено поділ на ігрові фільми та анімацію – для кожної з цих категорій впроваджуються окремі грошові призи. Це дозволить конкурсу представити глядачам та журі вдвічі більше робіт молодих авторів, а також оголосити більше переможців.

Переможців конкурсу буде названо 6 червня 2021 року під час церемонії закриття фестивалю за участі юних авторів фільмів. Автор найкращого українського дитячого фільму отримає почесний диплом і нагороду в розмірі 15 тисяч гривень, приз глядацьких симпатій становитиме вісім тисяч гривень, а творці найкращих дитячих ігрових та анімаційних фільмів у категоріях 7-10 та 11-14 років, будуть нагороджені дипломами та отримають по чотири тисяч гривень.

Восьмий «Чілдрен Кінофест» відбудеться з 28 травня по 6 червня 2021 року в понад 20 містах України. Фестиваль проходить за підтримки Державного агентства з питань кіно.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь