«Чілдрен Кінофест» оголошує конкурс – фільм, знятий дітьми

Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» оголошує конкурс короткометражних фільмів.

До участі приймаються стрічки, створені молодими людьми у віці від 7 до 14 років. Десять фільмів-фіналістів будуть показані на великому екрані в рамках IV «Чілдрен кінофест» 3 червня 2017, а переможець отримає приз.

До участі в конкурсі приймаються фільми тривалістю від 1 до 8 хвилин, без жанрових і тематичних обмежень. Для подачі роботи на конкурс необхідно завантажити готове відео на один з безкоштовних онлайн-сервісів і заповнити заявку на сайті.

Прийом заявок відкритий з 25 жовтня 2016 по 20 квітня 2017 включно. Кожен учасник може подати на конкурс до 5 робіт.

Десятка фіналістів, обрана селективної комісією, буде оголошена 20 травня. Ці десять фільмів будуть показані на найбільшому екрані країни в столичному кінотеатрі «Київська Русь» в рамках IV «Чілдрен кінофест». 4 червня, під час Церемонії закриття фестивалю будуть названі переможці конкурсу: Кращий український дитячий фільм, який отримає почесний диплом і приз в розмірі 20 000 грн., а також володарі Спеціальні дипломи журі.

У 2015 році в рамках «Чілдрен кінофест» відбувся конкурс аматорських короткометражних фільмів «Зніми, як Мельєс!» За умовами юні учасники створювали свої рімейки фільмів Жоржа Мельєса: головною вимогою було використання прихованого монтажу. Гран-прі отримали автори фільму «Трус не грає в футбол» Давид Окс і Ліора Казацкер.

З 2016-му Фестиваль кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» відбувся в 18 містах і зібрав понад 30 000 глядачів. У 2017 році фестиваль пройде в Україні з 26 травня по 4 червня.+-

* Почесний посол IV «Чілдрен кінофест» – одна з найвідоміших українських письменниць, колумніст, сценарист і драматург Катерина Бабкіна. Подія відбувається за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Державного агентства України з питань кіно, Goethe-Institut в Україні, Французького інституту в Україні, Посольства Швеції в Україні, Посольства Королівства Норвегії в Україні, Посольства Швейцарії в Україні, Посольства Королівства Данія в Україні, датського кіноінституту. Організатор – компанія «Артхаус Трафік».

 

Джерело: ІТ-мама

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь