Конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Продовжується відбір на щорічний Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».

VІ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» проводиться з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні у 2017 році.

Це свято відзначається щорічно 28 квітня – у Всесвітній день охорони праці, згідно Указу Президента України від 18 серпня 2006 року № 685/2006. Ціллю заходу є привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до наявних проблем у сфері охорони праці.

Організатор – редакція журналу «Охорона праці» за підтримки ДСУ та обласних управлінь освіти та держпраці. Конкурс проходитиме у два етапи:

І етап: грудень 2016 року – 15 лютого 2017 року: відбіркові регіональні тури;

ІІ етап: 15 березня – 28 квітня 2017 року: фінал та оголошення переможців.

Учасниками конкурсу можуть стати учні загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, вихованці позашкільних навчальних закладів віком від 6 до 18 років, у трьох вікових групах.

Конкурсні роботи мають бути виконані за тематикою охорони праці, промислової безпеки та безпеки власного життя. Переможці області будуть нагороджені дипломами та цінними подарунками, а ті хто пройде у Всеукраїнський тур, поїде до Києва і отримає свої нагороди (минулого року це були смартфони, планшети, ноутбуки та інше) та медалі на столичній сцені.

Детальніше про умови конкурсу на сайті журналу «Охорона праці»
http://ohoronapraci.kiev.ua/konkurs-dityachogo-malyunku-2017/

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь