Винаходи в галузі робототехніки дивують все більше і більше. Уява та наукові досягнення винахідників не знають меж …

Сучасні роботи приходять на допомогу людині в різних галузях: в освоєнні космосу та океану, в охороні здоров’я та громадської безпеки, в рятувальних операціях, в розважальних цілях та багато іншого. Вони являють собою складні механізми і можуть бути зовні схожі на тварин і навіть людей. Є типи роботів, якими управляє програма чи людина. А інтелектуальні роботи здатні діяти самостійно, цілеспрямовано, незалежно від людини.

Запрошуємо дітей (5-12 років) увійти в образ винахідника, озброїтися підручними засобами, увімкнути фантазію і створити свого робота!

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО КОНКУРС?

Учасникам конкурсу потрібно зібрати робота з будь-яких конструкторів або підручних матеріалів.

Крім конструкторів з арсеналу Вашої дитини, у Вас вдома, напевно, знайдуться різні дрібниці: картонні коробки, жерстяні банки і пластикові пляшки, залізяки і дерев’яшки, папір, клей, олівці, пластилін, шматочки тканини, гудзики і всяка всячина – використовуйте в своєму творінні все, до чого тягнеться рука, і що підкаже ваша фантазія!

Ми не чекаємо від вас найскладніших конструкцій, які повинні рухатися, світитися і розмовляти)) Ми хочемо побачити прояв вашої фантазії, технічної творчості та кмітливості! Кількість конкурсніх робот(ів) від одного учасника не обмежена.

І обов’язково – придумайте своєму роботові місію, яка спрямована на добрі справи. Місія – це те, для чого створений ваш робот, його призначення для людини, родини та країни в цілому.

Може ваш робот буде носити важкі портфелі першокласників або переводити через дорогу бабусь?) А може його місією буде будівництво будинків для бездомних тварин або годівниць для птахів? Виберіть для свого робота призначення, яке змінить ваше місто або нашу країну на краще! Творіть, фантазуйте і дивуйте журі!

Батьки допоможуть учасникам:

  • зареєструватися заповнивши заявку на участь (ПОСИЛАННЯ)
  • сфотографуватися разом зі своїм роботом
  • відправити фото на конкурс (fmdostoevskiy@gmail.com) 

ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Реєстрація відкрита з 5.10.2016 до 18.10.2016
Прийом конкурсних робіт  до 19.10.2016
Робота журі з 19.10.2016 до 26.10.2016
Публікація результатів конкурсу на сайті і відправка призів переможцям до 10.11.2016

ПРО ПЕРЕМОЖЦІВ

Переможці будуть визначені у різних вікових категоріях: 5-6, 7-9 і 10-12 років. Кожен отримає цікавий та корисний приз від проекту Technic.in.ua та його Друзів :).