Обласні конкурси “Зимова фортеця”, “Сніговик FEST” та “Зимові рекорди”

На Рівненщині триває проект “Спортивна зима”

Протягом грудня 2016 року – лютого 2017 року в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах Рівненської області тривають конкурси “Зимова фортеця”, “Сніговик FEST” та “Зимові рекорди” у рамках Всеукраїнських заходів “Спортивна зима”.

Такі заочні змагання вже стали звичними для учнів багатьох навчальних закладів. Між дошкільнятами щозими проводиться конкурс “Зимова фортеця”, учасники якого повинні облаштувати максимально довгу снігову фортецю висотою не нижче одного метра.

Зокрема, за підсумками минулого року тріумфував в цьому змаганні дошкільний навчальний заклад ясла-садок №45 “Пролісок” Рівненської міської ради, який побудував фортецю довжиною кілька десятків метрів.

Друге місце виборов Костопільський дошкільний навчальний заклад №3 “Сонечко”.

А бронзові нагороди дісталися Франівському дитячому садочку-ясла “Сонечко” Симонівської сільської ради Гощанського району та Озерянському дошкільному навчальному закладу (дитячий садок) Озерянської сільської ради Дубенського району.

Для учнів початкових класів проводиться конкурс “Сніговик FEST”, за умовами якого перемогу здобуває та школа, яка зуміє побудувати найбільшу кількість сніговиків висотою не нижче півтора метра і сфотографується з ними. Минулоріч перемогу в ньому святкувала Соснівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дубенської районної ради. Друге місце виборола спеціалізована школа розвитку І ступеня № 5 м. Сарни з поглибленим вивченням іноземної мови. Замкнула трійку призерів Зірненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Березнівської районної ради.

Брати участь в конкурсі “Зимові рекорди” можуть всі бажаючі від школярів 5 класу, до студентів вищих навчальних закладів. Перемога дістається тому закладу, який зробить наймасовіше фото учасників на лижах, або ковзанах. За підсумками минулого року було визначено лише переможця, яким став Семидубський аграрний ліцей і загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дубенської районної ради.

Враховуючи особливо сніжну зиму цього року, в кожного навчального закладу ще є можливість поборотися за перемогу.
Детальні умови про проведення кожного конкурсу можна дізнатися за посиланнями:
“Зимові рекорди”, polozhennja_1_pro_konkurs_v_ramkakh_sportivna_zima
“Сніговик FEST” polozhennja_2_pro_konkurs_v_ramkakh_sportivna_zima
“Зимова фортеця” polozhennja_3_pro_konkurs_v_ramkakh_sportivna_zima

 

Рівненський НВК №1 у конкурсі “Зимова Фортеця”

ДНЗ № 35 у конкурсі “Зимова Фортеця”

 

Джерело

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь