Конструктор з пластиліну та зубочисток

У дитячій творчості пластилін є інструментом без кордонів! Вивчаємо кольори і відтінки, розвиваємо дрібну моторику і фантазію, ліпимо маленькі кульки і з’єднуємо елементи зубочистками. Отримаємо в результаті цікавий для дітей конструктор з безліччю комбінацій.

Необхідні матеріали:

  • маса для ліплення Play Doh або звичайний пластилін;
  • зубочистки.

Ігровий процес

1. Щоб отримати від заняття максимум користі, спробуйте вивчити різні властивості пластиліну.

2. Проаналізуйте колір кожного шматочка. Змішуйте кольору і отримуйте нові відтінки. Відчуйте пластичність матеріалу на дотик.

3. Маса для ліплення, яка довго пробула на повітрі, поступово втрачає еластичність і перетворюється в твердий матеріал. Якщо затвердів пластилін, його пластичність можна відновити теплом рук або зануренням упакованого шматка в теплу воду.

4. Найпростіше, що можна зробити з пластиліном – катати кульки. Коли їх стане багато, можна приступати до створення чогось складнішого.

5. За допомогою зубочисток скріплюємо пластилінові кульки між собою. Вивчаємо геометричні фігури: трикутник, квадрат, прямокутник, багатокутник, пряма, ламана лінія. Якщо дитина проявить фантазію, може вийти сонце, зірка, будиночок, фігурка людини тощо.

 

6. Переходимо до об’ємних композицій. До пласкої опори вертикально приєднуємо зубочистки, вершини яких закриваємо м’якими кульками. Чергувати горизонтальні і вертикальні ряди зубочисток з пластиліновими кульками можна, поки 3D фігура міцно стоїть на поверхні.

Готуємось до Великодня

7. Поекспериментуйте і створіть об’ємний макет будиночка,  людиноподібні фігурки, інші об’єкти для рольової гри.

8. Цінність конструкторів в тому, що дитина вчиться і набуває корисні навички в ігровій формі. А після збору конструктора починається ще більш цікавий процес гри з тільки що зробленими героями і об’єктами.

 

 

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь