Поради, щоб знову запалити іскру в стосунках

Коли сексуальне життя досягло стадії «давай потім» після колись запаморочливого кохання, зберегти пристрасть може здатися неможливим. Якщо ви не задоволені кількістю сексу, ознайомтеся з порадами, що розпалять іскру.

Створіть настрій

У тривалих стосунках життя часто насичене буденними справами. Тож може здатися дивним перейти від миття посуду до інтимного спілкування з партнером. Втім, важливо налагодити тонкий перехід від повсякденного життя до часу, призначеного для інтимної близькості. Це може бути спільний келих вина чи чашка чаю в кінці дня або легкий масаж під час перегляду фільма. Прелюдія починається зі слів: «як пройшов твій день?». Можна купити таблетки Левітра в інтернет-аптеці https://pharmukraine.org/ua/levitra.html. З ними різні статеві проблеми та негаразди зведуться нанівець!

Кому з чоловіків потрібна Левітра?

Препарат для потенції Левітра призначений для лікування зниженої потенції, викликаної:

  • гормональними порушеннями чи захворюваннями ендокринної системи;
  • розладами психологічного характеру, зокрема, стресами, депресіями, конфліктами;
  • порушенням ерекції, пов’язаної з віком чоловіка;
  • прийомом інших лікарських препаратів, оскільки слід враховувати можливу взаємодію, що викликає посилений ефект або навпаки знижує його.

Вимкніть пристрої

Сімейні психологи рекомендують парам обходитися один вечір на тиждень без технологій і гаджетів. Повечеряйте, випийте пляшку вина та прийміть ванну разом. Така одна ніч на тиждень, яку зайняті люди роблять виключно для себе, може повернути пристрасть. Не може бути інших планів, які заважають, не можна працювати допізна, не бачитися з сім’єю. Підтримуйте зв’язок один з одним. Є багато речей, які можете зробити, щоб відновити сексуальне життя. Завжди є місце, щоб спробувати щось нове: позу, місце, вбрання для рольових ігор або стриптиз.

Зрозумійте, чому хочете займатися сексом

У кожного різні причини для сексу. Може бути спонтанний сексуальний потяг або бажання завагітніти, відчуття щастя після інтиму чи близькості до партнера, навіть просто насолода від активного сексуального життя. Розуміючи мотивацію один одного, ви можете домовитися про рівень сексу, якого б хотіли мати з партнером, і працювати над досягненням спільної мети. У тому числі замислитись над придбанням препаратів для покращення потенції. Можете завести скриньку пропозицій, де коханець записуватиме речі, які вони хочуть спробувати.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь