Кращий читач Рівненщини – 2017

27 квітня 2017 року о 10.00 год., у приміщенні Рівненської обласної бібліотеки для дітей (пр. Миру, 16) відбудеться обласний тур Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2017».

Організатори: ГО «Форум видавців» у Львові (ініціатор), Управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації, КЗ « Рівненська обласна бібліотека для дітей» РОР.

Учасниками стануть переможці районних та міських турів конкурсу (учні 6-7-х класів), які здобули звання «Суперчитач-2017» свого району чи міста.

Попередні тури конкурсу пройшли в тринадцяти районах та чотирьох містах області: Вараш, Дубно, Острог та Рівне.

Конкурс проводиться з метою підтримки читання і читацької культури серед дітей, популяризації кращої сучасної та класичної дитячої літератури, формування у юних читачів любові до книги та читання.

Кожному учаснику конкурсу потрібно буде розповісти захоплюючу розповідь про свою улюблену книгу, виразити свої читацькі інтереси та представити читацький щоденник, а перед членами журі буде поставлене нелегке завдання – визначити найцікавіші розповіді, оцінити начитаність, креативність розповіді про книгу, вміння аналізувати та обрати переможців.

А на завершення конкурсу на всіх учасників чекатиме солодкий стіл та подарунки від організаторів.

Переможці обласного туру поїдуть до Львову та візьмуть участь у фестивалі дитячого читання «Книгоманія-2017», що проходитиме в рамках “Форуму видавців – дітям“.

Телефони для довідок: (0362)26-19-94, (0362)26-45-63

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь