Учасниці сімейного проекту відвідали Пологовий будинок

Учасниці сімейного проекту «Пузата мама -2017» відвідали Пологовий будинок №2 Рівненської міської ради.

Головний лікар Сергій Сулімовський провів оглядову екскурсію та продемонстрував майбутнім мамам пологові зали та палати, де знаходяться мами й новонародженні.

 

За словами головного лікаря нині, окрім комфортних палат, пологових залів, заклад оснащений новітнім обладнанням.

– Дбати про здоров`я породіллі та новонародженого – наш основний пріорітет, – наголошує Сергій Сулімовський. – Ми всіляко пітримуємо партнерські пологи,уникаємо рутинних, інвазивних втручань, надаємо перевагу не медикаментозним методам, проводимо пропаганду грудного вигодовування та сумісного перебування матері та дитини.

Також, учасниці проекту з отримали цінні поради підкріпленні лікарським досвідом про перебіг вагітності, самі пологи та період перебування мами та новонародженого стінах лікарняного закладу.

Тут вагітні побачили пологові зали, ліжка пристосовані спеціально для пологів та познайомились із медичними працівниками.

Пологовий зал

Сучасне ліжко для пологів,подароване будинку голандцями

  

Така свого роду екскурсія досить корисна та пізнавальна для майбутніх мам, особливо тих, хто народжує вперше. Відтак, вагітні на власні очі змогли побачити де на світ з`являються більшість рівненських малюків.

Палати спільного перебування матері та дитини

Оксана КРАВЕЦЬ

http://charivne.info/

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь