Куди писати лист Діду Морозу та Миколаю: адреси і резиденції

Зовсім скоро настане Новий рік 2018! Кожна дитина напередодні цього довгоочікуваного свята любить писати листи святому Миколаю або Діду Морозу і просити у нього про довгоочікуваний подарунок. Але ще більше ваш малюк захоче отримати письмову відповідь від чарівника.

Раніше, щороку «Укрпошта» завдяки спонсорам, займалася відправкою солодких подарунків тим дітям, які писали листи Дідові Морозу і залишали на конверті свою зворотну адресу.

Читайте також: Шаблони листів до святого Миколая та святкові конверти

У минулому році «Нова пошта» також брала участь в такій акції до Дня Святого Миколая. Але в цьому році, мабуть, нічого такого не організували, тому батькам самостійно необхідно подбати, щоб дитина написала лист Діду Морозу і отримала на нього відповідь.

Де замовити лист від Діда Мороза?

Dommoroza.com


Лист від Діда Мороз, отриманий з даного сервісу буде містити особисте привітання і напуття для вашої дитини. Послання буде оформлено на старовинному папері, завізоване особистою сургучною печаткою і підписом і упаковано в святковий конверт. Також в конверті дитину чекатиме сюрприз від Діда Мороза – його святкова фотографія в своїй резиденції.

Щоб дитина отримала привітання вчасно, потрібно оформити замовлення до 22 грудня. Якщо ви замовите лист пізніше, малюк зможе отримати його тільки в переддень Різдва.

Вартість такої послуги – 50 грн.
Орієнтовний термін доставки по Україні: 5-7 днів.

Ded-morozua.nethouse.ua

C 18 листопада до 25 грудня Всеукраїнська Служба Поздоровлень відкриває спеціальний проект «Пишемо Листи Діду Морозу України».
Проект складається з 3-х частин:

  • Відправлення листа Дідові Морозу зі зворотною адресою.
  • Іменний лист від Діда Мороза України. Тут враховуються особливості вашої дитини, її вік, мрії та бажання. Також лист може бути записано на СD в якості живого привітання.
  • Школа Діда Мороза України. Це особливий сюрприз для дітей, які напишуть найоригінальніші листи чарівникові.Переможці зможуть поговорити з Дідом Морозом по телефону або відеозв’язку і задати будь-які питання.

Вартість: 190грн.
Встановіть з Дідом Морозом зворотній зв’язок!

ПОШТОВА АДРЕСА ДІДА МОРОЗА: 33028, Україна, м. Рівне, вул. Соборна,5, (ДЛЯ ДІДА МОРОЗА).
ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА ДІДА МОРОЗА: ded-morozua@mail.ru

Happycards.wixsite.com

Тут батьки мають можливість замовити Лист Діда Мороза з Фінляндії з справжньою фінською листівкою і поштовими марками на конверті. Лист для дитини можна замовити як на російській, так і на українській мові.

Вартість: від 10євро.
(підказка,якщо оформити підписку на новини,можна зекономити 5 євро)


Pochta-moroza.com

На цьому ресурсі необхідно заповнити анкету про вашу дитину: її ім’я, вік, захоплення. Щоб замовлення прийшло вчасно, його потрібно оформити до 23-го грудня і тоді малюку прийде гарний лист з особистими побажаннями, подарунковим блокнотом та ялинковою іграшкою у великому святковому конверті.

Вартість: 230грн.

Santa4.me


Цей сайт унікальний тим, що тут ви зможете вибрати ім’я чарівника, від якого прийде лист вашому малюку: Святий Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус. Також батьки самі вибирають шаблон листа і редагують текст в ньому прямо на сайті, з огляду на особливості своєї дитини. Можна вибрати і зовнішній вигляд листа, наприклад, у вигляді листівки або згортку з сургучною печаткою.
Вартість послуги – від 60 до 200 грн.


Mail-dedmoroz.com.ua

На цьому ресурсі батьки зможуть замовити відеопривітання від Діда Мороза. При запису DVD звернення враховуються всі індивідуальні особливості дитини, його вік, ім’я, захоплення і мрії. Можна замовити одне відео відразу для 2-х дітей.
Вартість послуги – від 75 до 250 грн.

Справжні резиденції чарівників

Джерело: Instagram @finnishsanta

Якщо ж вам хочеться «живого контакту» дитини з чарівником, який дійсно відповість на лист малюка, можна писати на адресу Садиби Святого Миколая, яка знаходиться в Карпатах або відвести дитину в Головну резиденцію Святого Миколи в Мамаєвій слободі.

Садиба Святого Миколая
с. Пістинь, Косівський район
Івано-Франківська область
78633

Головна резиденція святого Миколая в Мамаєвій Слободі

Святителю Миколаю в г. Киев
вул. Михайла Донця, д. 2
Київ
03061

Будинок Святого Миколая
с. Пістинь, Косівський р-н
Івано-Франковська обл.,
78633
Також у Святого Миколая є своя електронна пошта:
st.nicholas.estate@gmail.com

Головна резиденція Святого Миколая
У дзвіниці Успенського собору в Національному Києво-Печерському заповіднику знаходиться кабінет Святого Миколая, куди можуть прийти всі діти. Тут дитину чекатиме не тільки чарівник, але і альтанка з аркою бажань і ящик для листів.

Джерело: Instagram @jimmyjohns

Також дитина може написати листа Діду Морозу, а точніше – Санта Клаусу на його адресу в Фінляндіі. Якщо малюк вже трохи знає англійську, можете допомогти йому скласти лист, щоб чарівник зміг його зрозуміти.

Адреса Санта Клауса:
Santa Claus,
Arctic Circle, 96930,
Rovaniemi, Finland

Ну а ті батьки, які не хочуть покладатися на волю випадку, можуть придбати у відділеннях Укрпошти готовий лист від Святого Миколая чи Діда Мороза і покласти його в свою поштову скриньку або під ялинку напередодні Нового Року.

 

ДжерелоMini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь