Купальник танкіні: 5 причин, чому вiн стане вам у пригоді 

На перший погляд цей фасон нагадує комплект із трусиків та літнього топу з декором — повсякденного або навіть вечірнього. Але універсальність є лише однією з переваг танкіні. Цей купальник жіночий є ідеальним вибором як для худеньких жінок, так і володарок пишних форм.

Що таке танкіні?

Традиційним танкіні вважається купальний костюм із двох частин, що створюють ілюзію цілісності. Верх найчастіше має вигляд довгої майки, яка сягає нижче пупка або повністю закриває живіт. Ліф може бути як з кісточками, так і без них, і мати багато різних варіантів крою:

  • халтер;
  • трикутні чашки;
  • балконет на тонких лямках;
  • бандо – з бретельками або без них;
  • з короткими та довгими рукавами.

У якості низу зазвичай виступають плавки-сліпи, шортики або бікіні із бічними зав’язками. Розглянемо можливості, які пропонує нам цей фасон.

Підходить для нестандартної фігури

Заміри по грудях вимагають розміру M, а параметри по стегнах явно вказують на L… Дуже багато жінок при покупці купальника опиняються у подібних ситуаціях. Інколи продавці дозволять «розполовинити» комплекти, інколи — на жаль, ні. А коли мова йде про цільні купальники, ви взагалі не отримуєте такої можливості.

Проте фасон танкіні вирішує цю проблему. Так, верхню частину такого купальника можна поєднувати з будь-якими плавками від іншого набору, який у вас вже є. До того ж, все частіше виробники випускають колекції, які передбачають окремий продаж верху та низу.

Купили один купальник – отримали декілька

Можливість поєднувати ліфи та плавки від різних купальників автоматично розширює пляжний гардероб. Все що вам потрібно – слідкувати, щоб частини пасували за кольором.

Маскує животик

Дизайнери часто вдаються до декоративних хитрощів, які приховують виступаючий животик. Це горизонтальні драпірування на животі, волани, моделі а-силуету з запахом, вертикальні ряди ґудзиків тощо.

Такі моделі підійдуть в тому числі молодим матерям, які відчувають невпевненість у власному тілі після пологів. А танкіні від деяких брендів (наприклад, Anita) передбачають запас тканини навіть для вагітних.

Свобода рухів… і делікатний момент

Цей нюанс чудово зрозуміють ті, хто, будучи вбраною у суцільний купальник, намагався сходити на пляжі у туалет. Або витрусити з плавок пісок чи мушлі, які потрапили туди під час купання у шторм.

Цільні моделі зазвичай не передбачають застібки внизу. А з танкіні це питання відпадає: вам достатньо просто зняти плавки.

Виручить при довгому торсі

Ця особливість фігури створює проблему під час пошуків цільних купальників. Такі моделі можуть тиснути у грудях або під пахвами через те, що видовжений торс “забирає” довжину тканини, призначену для покриття грудей.

У танкіні завжди достатньо матеріалу, щоб охопити весь торс. І при цьому він виглядає цільним та ідеально облягає тулуб. Більшість моделей мають драпірування, тому тканина йде навіть із запасом.

Тепер, коли ви знаєте про переваги танкіні, настав час робити покупки! Відвідайте онлайн-магазин “Інтимо” та оберіть стиль, який підходить саме вам.

Вікторія Котлярова,

https://www.intimo.com.ua/blog/author/viktoria-kotliarova/

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь