Творчість з дітками: квіти з паперу своїми руками

Весна — пора квітів. Паперові квіти від вашого малюка – чудовий подарунок з будь-якої нагоди.  Пропонуємо вам фотодобірку майстер-класів з виготовлення квітів з паперу своїми руками.

Квіти з паперу

На болгарському сайті Krokotak.com ви знайдете докладні інструкції, як з паперу своїми руками зробити квіти. Всі майстер-класи з виготовлення паперових квітів забезпечені великою кількістю фотографій, тому знати болгарську мову зовсім необов’язково.

Це найпростіший варіант виготовлення тюльпана з паперу, з яким впорається навіть малюк при невеликій допомозі дорослого. Посилання на інструкцію

Тюльпан оригамі

З дітьми старшого віку можна зробити складніший варіант тюльпана з паперу. Майстер-клас з виготовлення тюльпана в техніці оригамі дивіться за посиланням.

А ось ще один дуже гарний тюльпан з паперу.

WatercolorTulips – тут ви можете завантажити готові шаблони для виготовлення цієї саморобки з паперу,

Гіацинти з паперу

Ще один весняна квітка з паперу пропонує вам зробити сайт Krokotak.com. Докладну інструкцію як зробити гіацинт з паперу читайте тут

Оригамі. Подарунок мамі своїми руками


Красиву квітку оригамі з паперу ви можете зробити в подарунок мамі або бабусі своїми руками. Інструкцію, як зробити таку квітку з паперу, читайте за посиланням.

Як з паперу зробити квіти?

Стеблинки у паперових квітів можна зробити з пластикових трубочок. Красиво виглядають багатошарові квіти, вирізані з кольорового паперу різних кольорів, як на фото нижче. Підставка для квітів — половина картонного лотка від курячих яєць, пофарбована зеленою фарбою.


Щоб вирізати квітку з паперу, скористайтеся схемою, зображену на фото нижче.

Об’ємні квіти з паперу

Картонне пакування з-під яєць — ідеальний матеріал для виготовлення квітів своїми руками. Докладну інструкцію дивіться за посиланням.
Для прикраси саморобних квітів автор вироби використовував ґудзик. Ефектно виглядають стеблинки квітів, виконані з т.зв. синельного (пухнастою) дроту.

Весняна аплікація з нарцисамиЗ білого паперу виріжте основу з 6-ма пелюстками, а серцевинку нарцисів зробіть з упаковки з-під яєць.

Ще одна весняна аплікація, на цей раз з пролісками


Як скласти оригамі квіти для весняної аплікації “Проліски” дивіться на фото нижче.

1. Візьміть білий аркуш паперу квадратної форми.
2. Складіть його по діагоналі навпіл.
3. Вершину отриманого трикутника відігніть назад.
4. Тепер по черзі загніть бічні сторони вниз.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь