Фотосесія новонароджених – Newborn. Фотографи у Рівному

Ньюборн-зйомка (newborn foto) – це фотосесія новонароджених немовлят в перший місяць їх життя, а точніше – приблизно до 14 днів. В основному, діток фотографують сплячими, в зворушливих анатомічних позах з використанням різних аксесуарів.

Зараз фотосесія новонароджених стає дуже популярною, однак все нове нерідко викликає страхи та сумніви, особливо, якщо це пов’язано із зовсім крихітними малюками…

Читайте також: Сімейні та дитячі фотографи Рівного

Портал Міні Рівне спробував дізнатися про тонкощі ньюборн фотографії, розповісти про рівненських фотографів, які фотографують новонароджених малюків, а також відповісти на найчастіші запитання, які супроводжують цей вид зйомки.


Фотограф Ольга Літвінчук – сімейний та newborn-фотограф.

«Коли в сім`ї народжується дитинка – це справжнє диво та радість для батьків. Хочеться запам`ятати її милу та ніжну посмішку, кожен її жест та міміку. Саме завдяки фото можна зупинити час, зберегти в пам`яті найкращі та найцінніші моменти.

Фотосесія новонароджених – це найніжніший вид зйомки. Це найдорожче, що ви можете подарувати малюку на майбутнє!
Надзвичайно приємно з часом переглядати фото, згадувати і знову переживати ті емоції. В кожну фотосесію я вкладаю частинку своєї душі і дуже вдячна кожній сім`ї за довіру.»

Фотограф пропонує три види пакетів на фотосесію новонароджених. Фотосесія можлива вдома та у студії. Вік діток від 5-20 днів від народження.

Портфоліо:

Контакти +380966566373 , Viber +380934200730
FB. Olha Litvinchuk
Instagram : @olhalitvinchuknewborn . @olhalitvinchuk


Фотограф Ірина Сверіпа 

Newborn-фотографія, один з найніжніших стилів зйомки, який збереже солодкі спогади про вашого малюка. Тому батьки відкидайте геть усі страхи, сумніви, забобони і ловіть мить, яка так швидко проходить…”

Фотосесія триває від трьох до п’яти годин з виїздом додому. Якщо зйомка відбувається за містом, додатково оплачується таксі. Використовую власний реквізит (кошики, одяг, прикраси).  Щоб зробити найкращі світлини ваших немовлят, бажано записуватися на фотосесію ще під час вагітності, тому що терміни такого виду зйомки досить обмежені (4-10 днів). А записавшись попередньо, ви будете певні, що ваш фотограф вільний. Звичайно, ніхто не каже, що фотографуватися не можна і пізніше. Просто це вже буде зовсім інша історія вашого малюка. Фотограф пропонує три види пакетів фотосесії newborn.

Портфоліо:

Контакти: +3 (063)86-45-117; +38 (068)030-36-99.

Фб: iryna.sveripa
Інстаграм: irina.sveripa


Фотограф Тарасюк Катерина– сімейний та newborn-фотограф.

“Коли в сім’ї з’являється дитинка, батькам хочеться запам’ятати кожний рух, посмішку, погляд. Для цього в допомогу приходить фотографія! Фотосесія новонароджених – дуже ніжний жанр, який допоможе вaм зупинити секунди часу та зберегти на все ваше життя та життя вашої дитинки такі важливі моменти!”

Фотограф пропонує три види пакетів фотосесії ньюборн у Рівному та додаткові знижки, якщо була зйомка вагітності.
Зйомка можлива – вдома та в студії від 3-х годин. Вік діток  – до 14 днів від народження, максимум до 20 днів. Реквізит надається фотографом.

 


Фотограф Олена Парфінчук фотограф новонароджених.

“Народження дитини – це справжнє чудо, яке приносить в родину радість, добробут та позитив. Перші дні життя малюка – це неповторні миті, які для батьків минають так швидко, наче сон. Саме тому просто необхідно зберегти ці посмішки, міміку, жести… Як це зробити? Все це можливо завдяки фотосесії новонародженого.

Фотограф пропонує три види пакетів фотосесії newborn, у які входить:
– фото в авторській розробці з детальною ретушшю;
– диск з фотографіями;
– фотокнига;
– робота фотографа (від 2 до 5 годин);
– великий вибір прокату реквізиту саме для новонароджених.

Портфоліо:

Контакти:  +38 (050) 375-64-74


Фотограф Юлія Петренко

Дитяча фотосесія — це дуже відповідальний і серйозний процес та разом з тим це суцільний цікавий випадок. Кожен малюк особливий і потребує індивідуального підходу. Зі мною діти йдуть на контакт, вони щирі, не соромляться показувати емоції і під час зйомок дарують радість. Буває, що трапляються й “сюрпризи” під час фотозйомки новонароджених. Але це позитив і неймовірні емоції, які того варті.

Портфоліо:

Контакти: +38 (098) 800-80-78


Найчастіші запитання батьків для фотографів Newborn:

  • Як і коли планувати зйомку новонародженого ?

Попередьте фотографа, якого ви обрали про плановану дату пологів. До цієї дати можна додати ще +5 днів. Це і буде попередня дата зйомки. Після пологів, в цей день або наступний, варто сконтактувати з фотографом і повідомити про дату народження малюка. І вже відштовхуючись від цієї дати, та від того як минули пологи, самопочуття мами і дитини, фотограф призначить точну дату зйомки.

  • У якому віці краще проводити фотосесію новонародженого?

Ідеальний вік для фотосесії – 5-10 день життя малюка. У цьому віці новонароджені ще дуже міцно та багато сплять. Їх мало, що турбує. Якщо робити фотосесію новонародженого пізніше, то можна зіткнутися з коліками, висипом і дуже чуйним сном. А це значно ускладнює процес фотосесії та досягнення бажаного результату.

  • Де можна провести фотосесію новонародженого?

Найкраще проводити фотосесію новонародженого малюка вдома, але можливо і в студії. Для домашньої зйомки все необхідне фотограф привозить з собою і батькам ні про що не доведеться турбуватися!

Читайте також: Перша спеціалізована фотостудія для зйомки новонароджених та діток до року “Sweet Dreems”

Цей варіант хороший тим, що вам нікуди не потрібно їхати, а вдома як відомо, навіть стіни допомагають! Знімати будинку добре, якщо у вас достатньо природного світла і місця для процесу проведення фотосесії. Якщо з необхідними умовами є великі складності, то краще вибрати студію.

У студії завжди буде достатньо світла, що важливо для отримання для красивої картинки.

  • Скільки ж часу триває зйомка ньюборн?

На зйомку зазвичай потрібно 3-5 годин. Але її тривалість безпосередньо залежить від самопочуття новонародженого. Як правило, цього часу достатньо, щоб погодувати малюка, переодягнути декілька разів та вкласти солодко спати.

  • Як підготуватися до зйомки?

Мамі помити волосся, зробити нейтральний манікюр, не їсти нічого нового для малюка, якщо малюк на грудному вигодовуванні, щоб уникнути зайвого занепокоєння з животиком та алергії. Підготувати білу або бежеву майку\топ\футболку собі та всім учасникам зйомки (крім малюка) для спільних фото з татом, сестричками, братиками.

Якщо на зйомці будуть старші діти, то обов’язково попередьте про це свого фотографа!  Діток до 7 років бажано відзняти спочатку зйомки і відправити з татом гуляти або до бабусі в гості.

І найголовніше – розслабитися і отримувати задоволення)

Надіємось вам сподобалась стаття, тому не забудь те поділитись нею з друзями та особливо майбутніми мамами. Ваше Міні Рівне!

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь