Ляльковий обласний академічний театр ляльок

Казка – це диво, а театр ляльок – місце, де вона оживає. 

Сьогоднішній день театру позначений високим рівнем творчої активності. Прийшли молоді актори, з’явилися нові вистави, які зробили репертуар значно цікавішим і різноманітнішим. У театрі продовжують працювати і досвідченні майстри – ті, кого добре знають і люблять глядачі: заслужені артистки України Алла Черуха, Франческа Барабаш. Всього у складі трупи 19 артистів. За оцінками театральних критиків колектив має всі підстави вважатися театром великого творчого потенціалу і може плідно працювати в усіх напрямках сучасного мистецтва.

Репертуарна афіша театру — українська та зарубіжна класика, вистави сучасних авторів, різних за жанрами, стилістичними особливостями, манерою акторського виконання. Вистави театру збагачують сучасне лялькове театральне мистецтво України, стверджують ідеї гуманізму, загальнолюдські духовні цінності, розвивають та примножують кращі традиції національного театрального мистецтва.

Візитівкою нашого театру є робота „Різдвяна ніч” за народним ляльковим Вертепом записаним М.Маркевичем (художник-постановник Михайло Ніколаєв), вона брала участь у 10 фестивалях, з кожного з яких повернулася з нагородою: у м.Луцьку, Ужгороді, Львові, Бресті, Катовіце, Суботиці, Москві, Санкт-Петербурзі, Оренбурзі, Іматри.
Театром започатковано фестиваль театрів ляльок «Чарівне перевесло».

Маючи в своєму репертуарі найрізноманітніші вистави з ідейно-тематичним спрямуванням, прийомами та засобами режисерського та акторського інтерпретування задумів, адресацією практично для всіх вікових особливостей дітей, театр являє собою зрілий колектив, здатний виконувати найскладніші завдання естетичного виховання підростаючого покоління.

Розвиток дітей, та особливо підлітків – надзвичайно складний процес, який залежить від багатьох факторів. Серед них помітну роль відіграє і театр ляльок – специфічна сфера діяльності, з різноманітними і неоднозначними зв’язками з багатьма сферами суспільного життя.
Рівненський театр ляльок сьогодні ставить перед собою багато завдань і головне з них – виховання дітей та підлітків засобами театру.

 

Графік роботи каси:

Вт.-Пт.13:00 – 19:00
Сб. – Нд.09:00 – 15:00

Адреса: 33028 м. Рівне, вул. Симона Петлюри, 15
+38(03622) 6-84-07
+38(050) 688-96-43

 

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь