Освітній онлайн-проект «дитячий університет» Learning.ua

Українські розробники запустили онлайн-проект «дитячого університету» Learning.ua, в якому зібрані інтерактивні завдання з математики, української мови, читання, а також цікаві завдання та ігри для малюків і школярів. Ну, а щоб успіхи маленьких учнів не залишилися непоміченими, вони будуть заохочуватися спеціальними нагородами та сертифікатами.

Творці даного онлайн-проекту розробили освітні програми, грунтуючись на навчальних програмах з поглибленим вивченням предметів за новими Державним стандартам базової та повної загальної середньої освіти Міністерства освіти і науки України, а також відповідно до міжнародних стандартів освіти Common Core. Таким чином учні зможуть розраховувати на високий рівень знань, достатній для успішної здачі ЗНО, а також надходження в українські або закордонні університети.

Основна мета даного онлайн-проекту полягає в створенні зв’язку між вчителями та учнями, батьками та дітьми, а також в тому, щоб допомогти дітям зрозуміти ті теми, які є найбільш складними, навчити їх тим навичкам, які вони будуть використовувати не тільки на іспитах, але і в повсякденному житті.

«Наша місія – змінити застарілу систему освіти на сучасну, яка йде в ногу з часом. Ми хочемо розкрити дітям іншу сторону навчання. Шпаргалки, чорнильні ручки і диктанти залишилися позаду. Зараз – час для інтерактивного навчання, яке активізує природну допитливість і підтримує впевненість дитини в своїх силах і успіхи.

Наші цінності:

  • Відкритість найновішим технологіям в освіті та в інформаційних технологіях
  • Перфекціонізм
  • Прагнення робити світ кращім
  • Сміливість відрізнятися від інших
  • Фокусування на довгострокових відносинах з учнями, вчителями та батьками» – Відзначили в Learning.ua.

Наповнення сайту Learning.ua відбуватиметься поступово, від рівня малюків і дошкільнят до 11 класу загальноосвітньої школи. Ядром навчального процесу будуть виступати математика, читання і українська мова – саме ці предмети будуть представлені на сайті в першу чергу. Також учням буде надана можливість закріпити знання з основних предметів гуманітарного, природничо-наукового і технічного напрямків.

На даний момент запущено тільки рівень «Малюки» для дітей 3-4 років, при цьому поки там з’явилися тільки завдання з математики. Трохи пізніше розробники додадуть читання і українську мову, а потім запустять рівень «Дошкільнята» для дітей 4-6 років. В цілому ж творці сайту планують охопити своїми програмами будь-який вік від малюків (3-4 роки) до 11-класників (16-17 років), викладаючи приблизно по одному предмету для одного віку раз на місяць.

Відзначимо, що крім веб-версії, учням дитячого університету Learning.ua незабаром будуть доступні мобільні додатки для iOS і Android, на даний момент розробники проводять їх тестування.

Джерело: Learning.ua

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь