Місія “Бути МАМОЮ” розклад безкоштовних вебінарів

Проект “Місія “Бути МАМОЮ” – це серія безкоштовних вебінарів на різні теми, що цікавлять матусь. Організаторкою та ініціаторкою проекту є, львів’янка – Світлана Кіка, жіночий тренер, сімейний консультант з природного батьківства та багато інших експертів у сфері материнства.
Вхід вільний, потрібна реєстрація. РЕЄСТРУЙТЕСЬ тут.

Достатньо однієї реєстрації, щоб отримати доступ на усі вебінари!

Вебінари відбуваються он-лайн – в будь-якому зручному для Вас місці, де є хороший інтернет-зв’язок, комп’ютер з колонками або навушниками 😉

 

“Тайм-менеджмент для мам. 7 порад як мамі все встигати”

З появою малюка уявлення матері про організацію свого дня перевертається з ніг на голову, а фраз “планування вільного часу” викликає іронічну посмішку. “Вільний час? Який ще вільний час? Я забула коли востаннє чай пила не поспішаючи”. Вільний час стає для мами недозволеною розкішшю. Але це можна виправити, дотримуючись нескладних рекомендацій.

Оксана Вйонцек, щаслива жінка, дружина і мама двох донечок. Коуч з питань самооцінки, покликання, досягнення цілей та сімейних стосунків. Засновниця спільноти “Жіночі крила”.

3 березня, 10:00


Тайм-менеджмент для мам.

Як встигнути усе і гарно виглядати.

Сім’я чи кар’єра? Приготувати вечерю чи займатись спортом? Сидіти вдома чи подорожувати?

Поділиться своїми секретами Зоряна Богдан, мама 4 хлопців, дружина, бізнес-леді, файна господиня, красуня і спортсменка 🙂

16 березня, 15:00


Якщо Ви щойно стали мамою і Вас всі навколо обмежують в їжі: «Бо ти ж годуєш грудьми» чи, навпаки, Ви мама з досвідом в грудному вигодовуванні, та є недоліковані «болячки».

Анна Соколенко, лікар, консультант з грудного вигодовування розкаже, що можна їсти, чого краще уникати, як лікуватися без шкоди для здоров’я малюка.

«Харчування та лікування під час грудного вигодовування»

В п’ятницю, 17.03 о 10.30


“10 принципів успішного грудного вигодовування”

Які знання про грудне вигодовування є основними та базовими?

Це 10 принципів успішного грудного вигодовування, стислу інформацію про які ми можемо побачити у багатьох медичних установах. Але знати перелік факторів – недостатньо.   Тільки факти, тільки важливе, тільки найкраще для Вас та Ваших малюків. Реєструйтесь та запрошуйте подруг: у знаннях – сила, а у знаннях про ГВ – ще і здоров’я.

Галина Руденко, психолог, інструктор з підготовки до пологів, консультант з грудного вигодовування, ведуча Школи Народжувати пр церкві Бл. Миколая Чарнецького м. Львова, мама 3-х донечок, власник інтернет магазину  www.slingomarket.com.ua

22 березня, 11:00


“Вікові особливості, потреби розвитку та кризи дітей від 0 до 7 років”

Вікові особливості та потреби розвитку дітей; як виявляються кризові періоди, коли їх можна очікувати і про найголовніше – що доцільно робити батькам в цей непростий час.

Ярина Коноварт, педіатр, консультант з питань ГВ, масажист, педагог раннього розвитку,перинатальний психолог, мама трьох діток.

23 березня, 12:00


“Безпечне післяпологове відновлення”

Коли відповідальний і хвилюючий день лишається позаду, для жінки настає час відновлення, впродовж якого їй знадобиться особливий догляд та турбота. Як підготуватись до цього періоду організаційно та що потрібно знати про післяпологове відновлення? Скільки триває післяпологовий період? Якими є особливості догляду за собою у цей час? Які процеси є природними і на що варто звертати увагу, щоб допомогти організму відновитись?
Лідія Коноваленко, сертифікована доула, член Асоцііації Фахівців Природного батьківства.

25 березня, 11:00


“Немолочна порода, мало молока, погане молоко. Як повернутись зі змішаного чи штучного вигодовування на грудне”

Нажаль, діагноз «немолочна мама» в найближчому оточенні вагітних і породіль роздають щедро. І немало молодих матерів, змучившись від неспокійної поведінки малят, вирішують перевести своїх дітей на штучне вигодовування. Що робити, як подолати проблеми, як налагодити грудне вигодовування розкаже кваліфікований і досвідчений спеціаліст,

Олена Перкін, мама 3-х діток, консультант з грудного вигодовування, володіє технікою безболісного зціджування грудей.

30 березня, 10:30


“Чому діти не сплять?”

Наталія Мовчан, перинатальний психолог, консультант з питань грудного вигодовування

Щоденна потреба людей спати часом розгортається у гарячі запитання та навіть дискусії над дитячим ліжечком. “Скільки “повинен” спати, де, з ким, коли?! Чому не спить так, як книжка пише?” – ці, та інші запитання не дають спати мамам. Запрошую до відкритого діалогу, під час якого спробуємо розглянути дитячий сон з усіх сторін та підійдемо до прийняття рішення.

31 березня, 12:00


В процесі підготовки вебінар на тему стосунків з чоловіком, криз у стосунках пари та їх подолання.

А також сюрприз 😉

 

Вхід вільний, потрібна реєстрація. РЕЄСТРУЙТЕСЬ тут.

Достатньо однієї реєстрації, щоб отримати доступ на усі вебінари!

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь