4 чудових мультиків про відносини батьків та дітей зі змістом

Іноді, щоб зрозуміти наскільки ми цінні один для одного не треба слів. Буває досить погляду, обіймів і просто провести час разом і подивитися хороший мультфільм. Ми підібрали для вас  чотири мультфільми про відносини батьків та дітей, про справжні цінності з глибоким змістом. Приємного перегляду!

1. Пайпер (пташка Пісочник)

Приголомшлива нова короткометражка, в якій головний герой – пташка -пісочнік.
Пайпер ще маленька і не знає, що їжу потрібно добувати. Її мама вчить її як це робити своїм прикладом, підштовхуючи крихітку до води. Це розповідь про маленьку історії успіху зі злетами і падіннями до якого призвело правильне ставлення батьків.

2. Ніколи не задавайся!

Відео розповідає нам історію про батька, який все життя готував і продавав сир і його донечку. Дівчинка ще з маленького віку допомагала татові. Вона разом з ним переживала радості і печалі, і особливо засмучувалася, коли той приїжджав з чергового конкурсу кулінарів без головного призу. Минув час, і батько побачив у чому його справжня перемога. 

3. Точно так само

Короткометражний мультфільм «Alike» від двох іспанських аніматорів Daniel Martinez Lara і Rafa Cano Mendez – про те, чому ми вчимо дітей і на що вони приречені, якщо йдуть виключно «правильним» шляхом.

Робота вже удостоєна 64 нагород по всьому світу.

4. Батько і дочка

Цей мультфільм фільм для дорослих, знятий 2000 року Майклом Дадоком де Уітом, отримав понад 20 престижних премій і нагород, в тому числі BAFTA і «Оскар» за кращий анімаційний короткометражний фільм. Дівчинка втрачає батька, але пам’ятає про нього все життя. Це історія про справжнє кохання.

 

Джерело

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь