Троянда – королева квітів

Ця відома всім і кожному квітка завжди в топі і завжди актуальна. Різноманітність форм і незліченний асортимент кольорів дають можливість кожному покупцю вибрати саме ті троянди, які стануть доречним подарунком на весілля, на день народження, на ювілей, а то й без жодного приводу – просто щоб порадувати близьку людину. Адже троянда – це, безсумнівно, кращий кандидат на звання «універсальна квітка» серед усіх квітучих рослин.

троянда

Не існує жодного квіткового магазину, де би ці квіти не займали провідних позицій. Принаймні, у каталозі відомого квіткового салону Украфлора троянди представлені у всьому різноманітті форм та забарвлень, вітчизняні та екзотичні, елітні та зовсім недорогі сорти. Але звідки би не походила троянда та скільки би не коштувала, вона завжди залишається трояндою – королевою квітів!

Якими бувають троянди

Сучасна квіткова індустрія надає покупцеві багатий вибір варіантів, аби кожний букет набув унікального вигляду.

  • За формою голівки троянди бувають келихоподібними (вертикально витягнутий бутон, силуетом схожий на келих для шампанського) та півонієподібними (з голівками, що тяжіють до сферичних форм).
  • За кількістю пелюсток троянда буває простою (до 7 пелюсток), напівмахровою (8-20 пелюсток) та махровою (більше 20 пелюсток).
  • За типом зростання букетні сорти бувають одноголівними, тобто такими, що відповідають формулі «одна гілка – одна квітка», та спрей (від англійського spray – бризки), коли одна гілка містить до 15 мініатюрних квіточок.
  • За забарвленням троянда не має обмежень, на сьогодні є можливість купити квітку навіть з різнокольоровими пелюстками.
  • За розмірами ці квіти варіюються від невеликих (до них належать більшість голландських сортів), до гігантських з бутонами до 13 см в діаметрі та стеблом довжиною до 120 см (квіти, що вирощують в Еквадорі).

Творчо комбінуючи ці ознаки, флористи створюють унікальні трояндові букети, зовсім не схожі між собою, якщо їх порівняти. Окрім того, ця квітка лідирує, коли йдеться про складні композиції – дизайнерські букети. Тож у троянди не має конкурентів, це факт!

Букети з троянд

троянди

Вони бувають надзвичайно різними – як за дизайном, так і за ціною. Не зважаючи на розмір, деякі букети елегантні та урочисті, деякі мальовничі та романтичні, деякі пристрасні та чуттєві. Вибір залежить від нагоди та типу стосунків між дарувальником та одержувачем. Кращі зразки трояндових букетів та композицій за участю цих шляхетних квітів пропонуємо переглянути на фото, що розміщені на сайті компанії Ukraflora. Покупець може замовити будь-який з представлених букетів, або у взаємодії з флористом створити власну композицію, що максимально відповідає його уявленням про прекрасне.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь