Короткі мультфільми про справжні цінності, які варто подивитися разом з дітьми

Дивно, як багатьом режисерам вдається всього лише за кілька хвилин розповісти про головні цінності в житті кожної людини: про любов і сім’ю, про дружбу і вірність, про добро і повагу до інших. Такі мультфільми варто дивитися не лише дітям, а й дорослим.

Ми зібрали короткометражні фільми, в яких кожен знайде над чим посміятися, порадіти і, може бути, навіть посумувати.

Короткий мультфільм – Мінлива хмарність (Partly Cloudy)

Всі знають, що лелеки приносять дітей. Але те, що цих дітей роблять з хмаринок, факт куди менш відомий. Добрий мультфільм про дружбу, надію та віру в найкраще.

Короткий мультфільм – місяць (La Luna)

=

Зворушливий мультфільм про хлопчика, якого  тато та дідусь вперше взяли з собою на роботу. Кожен з дорослих хоче взяти участь у вихованні дитини, навчити робити по-своєму, але, не дивлячись на розбіжності дорослих, хлопчик вибирає свій шлях.

Короткий мультфільм – Міст (Ting)

=

Це історія про чотирьох тварин, які намагаються перетнути міст, але не можуть, так як постійно заважають один одному. У всьому цьому важливо одне – вміння знайти компроміс.

Короткий мультфільм – В нужді (Under the fold)

У величезному сірому мегаполісі батько і син бродять по вулицях у пошуках роботи. І незважаючи на скрутне становище, ці двоє не впадають у відчай і знаходять в житті те, що робить їх щасливими.

Короткий мультфільм – Забери мене додому (Take Me Home)

Маленька дівчинка приходить в розплідник, щоб взяти собі собаку. Але перед нею стоїть складний вибір: взяти красивого або доброго вихованця?

Короткий мультфільм – Фантастичні літаючі книги містера Морріса Лессмора
(The Fantastic Flying Books of Mr. Morris Lessmore)

Це світла і повчальна історія про любов до друкованого слова і про магію, вкладену у звичайну книгу. Головний герой потрапляє в дивну країну, яку населяють живі книги. І всі вони хочуть, щоб хто-небудь про них піклувався. І зрозуміло, щоб хто-небудь їх читав.

Короткий мультфільм – Скарб (Treasure – Ringling Thesis)

Зворушливий, ніжний і повний важливих деталей мультфільм про справжні цінності життя. Головна героїня дуже бідна і змушена щодня приходити на смітник в пошуку речей. Одного разу жінка знаходить дорогі прикраси і вирішує подарувати їм друге життя.

Короткий мультфільм – Тамара (Tamara)


Зворушливий мультфільм про дівчинку, яка любить грати і танцювати. Але все виявляється не так просто, як здається на перший погляд.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь