Найкращі планшети для роботи й відпочинку

Коли ноутбук занадто громіздкий, а смартфон недостатньо зручний, на допомогу прийде планшет. Універсальний пристрій стане вірним другом і для відпочинку, і для роботи, і для розваг.

 Розкажемо, чому купити планшет Самсунг https://eldorado.ua/tablet-pc/c1039006/producer=samsung/ є слушною ідеєю, а придбати дорогий таблет – марними витратами.

Вибирайте планшет із розумом

Головне – сформувати коло завдань для пристрою. Скажімо, купити ipad https://eldorado.ua/tablet-pc/c1039006/producer=apple

Pro 2020 має сенс графічним редакторам, візуалізаторам, художникам і монтажерам, тобто тим фахівцям, які заробляють якісно виконаною роботою.  А от фанатам серіалів такий дорогий планшет буде ні до чого, тому краще обрати, наприклад, Lenovo Smart Tab M10 Plus, який коштує у 8 разів дешевше.

Мандрівникам варто звернути увагу на Amazon Fire HD 8 Plus, що має діагональ 8 дюймів і чудово поміщається в сумку. А працювати з поштою, редагувати документи, надсилати звіти зручніше з iPad 2019. Якість комплектовання визначає вартість, але призначення пристрою закладено виробником в ідею дизайну, процесора, діагоналі екрану. 

Дорогі планшети потрібні для роботи, тоді як моделі Самсунгу середнього сегмента будуть хорошим варіантом для перегляду серіалів, соціальних мереж, листування, таблиць Excel та ігор.

Вибирайте таблет згідно з поставленими перед пристроєм завданнями.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь