5 кроків для швидкого пошуку роботи

Пошук роботи можна розпочати в будь-який час та будь-де. Тож навіть якщо ця ідея виникла у вас серед ночі в поїзді, ви можете одразу почати її реалізовувати.

З чого почати пошук роботи?

Якщо вам терміново потрібна робота в Рівненській області, не зволікайте — користуйтеся нашими порадами та починайте пошук вакансій на онлайн-сервісі OLX. Для початку варто зробити кілька простих речей:

  • визначитися з посадою та заробітною платою;
  • скласти резюме;
  • зареєструватися та створити акаунт;
  • відгукнутися на цікаві вакансії.

Спочатку треба окреслити коло пошуків — визначитися з бажаними посадами. Саме ця інформація має стати першим рядком вашого резюме. Бажану заробітну плату варто зазначити для себе, щоб було зручніше фільтрувати вакансії, а вказувати її в документі не обов’язково. Звісно, більшість роботодавців поцікавиться, скільки ви хочете за свою роботу, і в такому разі ви не розгубитесь. 

Один із найголовніших кроків — це складання резюме. Дотримуйтесь певних правил створення цього документу та уникайте зайвої інформації, щоб донести свої переваги роботодавцеві. 

Є декілька популярних онлайн-сервісів пошуку роботу. Сервіс OLX Робота дає можливість знайти постійну або часткову зайнятість дуже швидко. Зручні фільтри дозволяють сортувати пропозиції та розглядати лише актуальні для вас. Ви можете зберегти вакансії, які вам сподобалися, та пізніше повернутися до детального розгляду пропозиції. Також можна відразу зв’язатися з роботодавцем та домовитися про співбесіду.

Як зацікавити роботодавця? 

Більшість роботодавців починає знайомство з кандидатом із резюме, тому важливо зробити його читабельним та привабливим. Проте не менш важливо правильно презентувати себе під час зустрічі з майбутнім керівництвом. Значення має не лише фактичний досвід роботи, а й поведінка, якості характеру. 

Поводьтесь вільно та впевнено, не починайте розмов на теми, що не стосуються роботи. Пам’ятайте, що краще справити враження людини спокійної та стриманої, аніж вразити роботодавця невдалим жартом.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь