10 осінніх мультфільмів для дітей

Восени дітям важко перебудуватися на новий режим і відмовитися від думки, що літо закінчилося. Наступаючий  холод змушує нас кутатися в кілька шарів одягу, носити шарфи і шапки, менше гуляти і більше проводити час вдома.

Читайте також: Осінні книги для дітей

Часом дітям осінь здається цілою катастрофою: канікули закінчилися, почалася щоденна рутина і ранні підйоми. Але ж осінь – це ще й золоте листя, затишні сімейні вечори, нові книги, вироби, гумові чоботи і калюжі. Якщо дитина не помічає, що осіння пора року теж може бути радісною,  варто показати їй всі її багатства.

Допомогти в цьому можуть і старі добрі мультфільми:

Мудрі казки. Осінні турботи

Тітонька Сова розповідає про осінні турботи та ведмедика Иха, як він приклеював листочки що опадають)


Осінні кораблі

Зворушливий мультфільм про Їжачка, який мріяв про своє море з кораблями. Він дуже боїться залишитися взимку один, тому набирає в озері воду і несе до себе додому шматочок моря.


Казка про осінь | Цариця осіннього лісу

Як знайти справжніх друзів? Що робити коли ти маленький та беззахисний? Як стати сильним та хоробрим? Де живе цариця Осіннього Лісу? Про усе це можна дізнатися, якщо подивитися казочку українською мовою про кмітливого, але дуже полохливого зайчика.


Рекс восени

Прийшла осінь і у пса Рекса з’явилося дуже багато справ. Добродушний Рекс всім намагається допомогти.


Листопадничок

Восени у зайчихи народилися зайченята. Таких зайчат називають листопаднички. У мультфільмі розповідається про один з таких зайчат, який дізнається, як ліс готується до зими.Казка про чужі фарби

Історія про чарівного чоловічка-осінника. Все літо осінники трудяться і збирають фарби для осені. Але одного разу хлопчик Кузьма відібрав у осінника відерце з фарбами.


Осіння рибалка

Осіння історія про те, як ведмежата пішли на риболовлю. Спочатку вони витягли місяць, потім зірки. Тоді вони вирішили порибалити на кленовий листок і зловили справжнє сонечко.


Жив у лісі їжачок.

Дитячий розвиваючий мультфільм віршиком про їжачка

 


Осінь 🍁 Лунтік 🌧Добірка

Після спекотного літа, настала осінь! А з ними нові пригоди улюблених героїв.


Мі-мі-мішки – Осінній збірник мультиків про Кешу, Тучку, Лисичку і Ципу

Нова збірка мультиків про Кешу, Тучку, Лисичку і Ципу. У цій добірці дізнаємося, як боротися з осінньою депресією, як краще збирати гриби і листя, що робити, якщо за вікном йде дощі та ще багато цікавих ідей від Кеші та Тучки!

 

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь