На що звернути увагу при виборі прикраси?

Дуже непросто знайти жінку, яка б не любила носити прикраси. Та й багато чоловіків доповнюють свій образ аксесуарами із благородних металів. Саме коштовності вважаються найкращими виробами, які здатні підкреслити бездоганний смак, індивідуальність, високий соціальний статус.

Звісно, прикраси із золота, срібла чи платини – це не дешеве придбання. А тому стилісти Злато рекомендують до їх вибору підходити зважено та обдумано. Крім того, купувати коштовності слід тільки в спеціалізованому місці – стаціонарний ювелірний магазин https://zlato.ua/ чи віртуальна площадка здатна гарантувати високу якість та надати сертифікати відповідності.

Критерії вибору

Мрія кожної представниці прекрасної статі – мати в своєму арсеналі безліч різноманітних аксесуарів із благородних металів в своєму арсеналі. Тільки на перший погляд кажеться, що зробити гарну покупку не доставляє складності. Однак часто різноманіття сережок, каблучок, підвісок, кулонів браслетів та ланцюжків часто заводить в ступор. Для того, щоб вибір пройшов безболісно, а колекція поповнилася тією коштовністю, яка частіше буде присутня в образі ніж знаходитися в скриньці стилісти рекомендують визначити:

  • Метал. Для цього слід переглянути коштовності, які уже є у володінні та визначити, яких більше. Деякі люди полюбляють тільки золото, а деякі віддають перевагу виключно холодному сяйву срібла. Вибір тут індивідуальний і керуватися слід власними вподобаннями.
  • Тип коштовності. Можливо в скарбниці не вистачає якогось конкретного предмету, можливо необхідно доповнити ланцюжок чи браслет підвіскою чи кулоном. Дуже часто вироби вибирають під конкретний наряд, образ, торжество, тощо. Знаючи, що конкретно потрібно зробити вибір буде набагато простіше.
  • Бюджет. Для багатьох людей саме вартість має значення. В ювелірному магазині можна купити як недорогі прикраси, так і вартісні ексклюзивні моделі. Варто пам’ятати, що в салонах часто проводяться акції, завдяки яким можна придбати бажану коштовність зі значною знижкою.
  • Дизайн. Зовнішній вигляд прикраси для багатьох людей має ключове значення. Однак варто пам’ятати, що великі аксесуари з камінням варто вибирати для вечірнього образу, а для повсякденного носіння купувати прості та лаконічні моделі. Крім того, молодим дівчатам краще підходять невеликі коштовності з дрібним розсипом самоцвітів, а благородним леді можна уже сміливо носити все, що побажає душа.

Ювелірні магазини на сьогодні є навіть у невеликих містах. Однак стилісти Zlato рекомендують робити свій вибір на користь великим мережам. У таких салонів багато переваг – великий асортимент, оптимальна вартість, гарантія високої якості.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь