Як обрати срібний браслет на подарунок?

Прикраси – це саме ті родзинки, які роблять кожну жінку неперевершеною, надають впевненості та підкреслюють індивідуальність. Саме тому вироби із дорогоцінних металів завжди користувалися визнанням серед представниць прекрасної статі. І якщо в минулому столітті такі вироби були доступні лише заможним та знаменитим людям, то сьогодні придбати каблучки, сережки, різноманітні ланцюжки може кожна красуня.

Срібні браслети з каменями

Стилісти рекомендують звернути увагу на срібні браслети від https://ukrzoloto.ua/uk/, які вражають своїм різноманіттям. Ці вироби можуть бути максимально простими чи складного дизайну, містити вставки чи бути оздоблені камінням.

Професійні рекомендації

На віртуальній вітрині гіпермаркету можна вибрати срібний браслет на зап’ястя, передпліччя чи навіть на ногу. Деякі прикраси мають навіть сакральне значення та використовуються в якості амулету. Браслет – це універсальна річ, яку можна одягати на торжество, прогулку, в офіс чи в університет.

Для того, щоб виріб приносив тільки позитивні емоції та не лежав без діла в скриньці з ювелірними виробами стилісти радять вибирати срібний браслет грамотно. Для цього потрібно лише:

  • Визначити розмір прикраси. Способів визначення параметрів існує безліч. Звичайно срібний браслет можна просто поміряти в салоні. Однак, якщо аксесуар готується на подарунок, то виміряти зап’ястя необхідно таємно. Для цього достатньо обернути кисть ниткою та виміряти її довжину. До отриманого результату добавляють 1-2 сантиметри.
  • Визначитися з бюджетом. Незважаючи на те, що срібні браслети недорогі, їх вартість залежить від багатьох факторів: якості сплаву, складності плетіння, наявності вставок і самоцвітів. Примітно, в інтернет магазині можна придбати прикраси за акційною вартістю.
  • Підібрати ширину. Красуням з тонкими руками краще всього підійдуть прості та неширокі прикраси. А от дамам з широкою кистею слід вибрати відповідний аксесуар: занадто тонкий браслет просто загубиться на руці.
  • Обрати дизайн. Асортимент виробів із срібла вражає своїм різноманіттям. Насамперед визначають для яких цілей купується річ. Якщо срібний браслет буде повсякденним аксесуаром, то перевагу віддають простим моделям. Однак, якщо необхідно вразити даму, то доцільно придбати ажурний ободок з камінням. Такі прикраси розкішно доповнюють вечірній образ.

Браслети срібні

Стилісти ukrzoloto настоятельно рекомендують купувати вироби із благородного металу тільки в спеціалізованому салоні. Покупка в ювелірному магазині гарантує високу якість виробу, адже всі прикраси, представлені на віртуальній вітрині відповідають встановленим стандартам.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь