Найкращий догляд за шкірою немовляти: ТОП 3 засоби для гігієни дитини

Дотримуватись правил гігієни дуже важливо у будь-якому віці, особливо у перший рік життя дитини. В цей період потрібно відповідально підійти по вибору засобів догляду, щоб вони позитивно впливали на стан шкіри малюка та не викликали алергії. Крім цього, продукція має приносити дитині задоволення і не відштовхувати різким запахом, неприємною текстурою. Отож, щоб процес купання дарував малюку насолоду, потрібно вміти обрати якісні й ефективні засоби гігієни для новонароджених і діток до 1 року.

Які засоби гігієни для новонароджених є необхідністю у правильному догляді?

Купуючи засоби для купання немовлят і доглядову косметику, вам варто першочергово поцікавитись їх властивостями і призначенням. До найпопулярнішої продукції для дотримання гігієни належать:

  • Шампуні і гелі для душу. Догляд за шкірою голови є дуже важливим з перших днів життя немовляти. Для цього варто обрати якісний шампунь, який ефективно очищає волосся та позитивно впливає на розвиток волосяних цибулин. Такий засіб для купання немовлят не повинен мати різкого запаху і при попаданні в очі викликати першіння. Також важливо звернути увагу на колір шампуню, він не має бути надто яскравим, оскільки це свідчить про наявність у складі хімічних домішок і, можливо, алергенів. Гель для купання немовлят варто обирати, враховуючи ті ж критерії, що і при покупці шампуню. Важливо також попередньо ознайомитись із складом косметики і для якого віку вона підходить. Варто виключити засоби, що містять сульфати, парабени, високий рівень pH.
  • Крем для гігієни. Після купання новонародженого варто нанести якісний крем, який усуває пелюшковий дерматит і попереджає появу запальних процесів шкіри. Продукт повинен легко наноситися та швидко вбиратися в шкіру, формуючи захисний шар, що допомагає запобігти попрілостям. 
  • Косметика для новонароджених під час перебування на сонці чи при несприятливих погодних умовах. Оскільки шкіра у діток до 1 року є надзвичайно чутливою, їй потрібно забезпечити надійний захист від негативних зовнішніх чинників. Ультрафіолет, сильний вітер чи мороз можуть призвести до неприємних наслідків. Для їх уникнення підходить дитяча косметика, що містить пантенол і натуральні екстракти. 

Обираючи засоби для купання немовлят і загалом всю дитячу косметику, вам варто поцікавитись країною-виробником. Бренд повинен мати всі необхідні сертифікати якості, що підтверджують безпеку продукції. Крім цього, перед тим, як купити засоби для купання немовлят і не тільки, слід детально ознайомитися з інструкцією та призначенням в залежності від вікової категорії.

Потрібна якісна, безпечна й ефективна косметика для немовлят – купити саме її пропонує інтернет-магазин МамсФемілі!

Цікавить найкраща косметика для немовлят – купити саме її пропонує інтернет-магазин товарів для новонароджених МамсФемілі. Вони ведуть співробітництво з перевіреними світовими брендами, що мають відповідні сертифікати якості. В ефективності та безпеці продукції сумнівів немає жодних, адже для них важливо турбуватися про кожну дитину. Ви можете купити засоби для купання немовлят брендів Hipp, Bubchen, Skinlove та інших.

Замовити косметику для догляду за шкірою новонароджених на mams.family не лише безпечно, а й зручно. Заповніть просту форму та зовсім скоро отримайте найкращу косметику для немовлят, де б ви не були. Доставка виконується по всій Україні максимально швидко, щоб ваш малюк зміг відчути, яким є комфортне та приємне купання! Замовляйте якісні товари для гігієни дітей до 1 року у нас, адже ваша малеча однозначно заслуговує найкращого догляду!

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь