Навчання в Словаччині: переваги та умови вступу

Нині все більша кількість випускників українських шкіл прагне здобути якісну освіту в університетах країн ЄС. Серед них велику популярність мають словацькі вищі навчальні заклади, після закінчення яких молодь одержує диплом європейського зразка з можливістю подальшого працевлаштування не тільки в Словаччині, а й в інших країнах Європи. Сьогодні українців до безкоштовного навчання запрошують 33 державні словацькі університети, тривалість якого, згідно з Болонською освітньою системою, у бакалавріаті складає три, у магістратурі – два, а в аспірантурі – три роки (з подальшим здобуттям наукового ступеня доктора філософії).

Безкоштовне навчання в Словаччині в більшості державних ВНЗ передбачає вступ без складання ЗНО та екзаменів, але за умови володіння словацькою мовою на рівні В2, що затверджується відповідним сертифікатом. У разі вибору навчальної програми на англійській навчання платне, проте за нижчою ціною в порівнянні з іншими країнами ЄС.

Переваги отримання словацьких освітянських послуг

Навчання в середніх спеціалізованих школах та вищих навчальних закладах Словаччини вигідно відрізняється:

  • наявністю численних бюджетних місць;
  • можливістю отримання стипендії;
  • міжнародним визнанням одержаних дипломів без їх підтвердження, що дозволяє працевлаштуватись у провідних компаніях світу;
  • можливістю самостійного вибору студентом дисциплін, що вивчаються;
  • отриманням посвідки на проживання на весь період навчання, що дозволяє працювати та вчитись, подорожувати країнами ЄС із наступним офіційним працевлаштуванням після закінчення навчання;
  • наявністю мінімального мовного бар’єра, оскільки словацька мова схожа з українською.

Мальовничі природні ландшафти, екологічно чисте навколишнє середовище, високий рівень життя в країні з економічною стабільністю та безпекою, близькість Словаччини до українських кордонів, проживання в комфортабельних студентських гуртожитках, розташованих поруч із навчальним закладом – всі ці переваги дозволяють абітурієнтам комфортно адаптуватися до життя в нових умовах. Якісне навчання в словацьких ВНЗ цікаве для українських студентів.

Що потрібно знати для вступу до вишу

Якщо ваша дитина мріє навчатись у словацькому ВНЗ, необхідно виконати наступні покрокові дії:

  • обрати університет і факультет із можливістю безкоштовного навчання;
  • підготувати заздалегідь вступні документи, перекласти їх словацькою мовою та нотаріально засвідчити з подальшою нострифікацією;
  • звернутися до послуг компанії Educate Agency, яка допоможе не тільки зібрати необхідні документи, а й своєчасно надати їх до омріяного навчального закладу.

Крім того, агенція з освіти за кордоном Educate Agency гарантує повне супроводження абітурієнтів під час їхнього облаштування на новому місці, а також постійне консультування протягом усього періоду навчання.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь