Як видалити плями від трави та вишень з дитячого одягу без застосування агресивних вивідників

Засоби для прання дитячих речей мають відповідати суворим вимогам безпеки. Агресивні плямовивідники не підходять, оскільки можуть спричинити подразнення та алергічну реакцію. Чим же відпирати складні плями? Рекомендуємо звернути увагу на український бренд Вухастик. Ознайомитися з продукцією можна за посиланням: https://eva.ua/ua/brnd-279352/. У статті ми розглянемо, як дитячі порошки та вивідники поєднують у собі ефективність і безпеку.

Особливості дитячих пральних засобів

Засоби мають бути розроблені з урахуванням чутливості дитячої шкіри. Вухастик не використовує фосфати, хлор, штучні ароматизатори й барвники, усі продукти бренду є гіпоалергенними, протестовані дерматологами та підходять для застосування з перших днів життя дитини.

Ви можете вибрати для себе та малюка найприйнятніший формат прального засобу: для кольорової або білої білизни, для посилення ефекту порошку, для ручного й машинного прання. Для якісного видалення білкових забруднень Вухастик додає кисневі ензими.

Порада: якщо віддаєте перевагу машинному пранню, спробуйте поєднати пральний порошок і плямовивідник для ефективного усунення застарілих плям.

Що вибрати для прання

Вухастик має великий асортимент продуктів. Вибирайте, що вам підходить найкраще.

  • Пральний порошок видаляє будь-які забруднення та ефективний за низьких температур, що особливо важливо для кольорових і делікатних тканин.
  • Кондиціонер з алое вера пом’якшує речі, полегшує прасування та залишає приємний аромат.
  • Гель з ензимним комплексом чудово очищає одяг від соку, шоколаду, плям від фруктів і трави тощо.
  • Плямовивідник — рішення для складних забруднень. Він підсилює дію порошку, допомагає зберегти форму й колір речей.
  • Відбілювач ефективно бореться з плямами, надає білизні оновленого вигляду.

Більшість засобів є універсальними. Їх можна використовувати для прання натуральних, комбінованих і синтетичних тканин, світлих і темних речей, постільної білизни й одягу.

Як правильно прати дитячу білизну

Насамперед дотримуйтеся інструкцій на пакованнях. Невеликі відхилення від пропорцій можливі залежно від виду плям. Для щоденного прання досить використовувати пральний порошок і трохи плямовивідника (до 100 мл на 10 л води). Ця норма актуальна як для ручного, так і для машинного прання. Майте на увазі, що така кількість підходить тільки для легких забруднень.

Свіжі плями замочуйте в більш концентрованому розчині: на 10 л води — 120–140 мл. На застарілі та жирні забруднення рекомендуємо наносити ензимний засіб приблизно на 2 години. Можна залишити речі з нанесеним розчином із води та плямовивідника на ніч, якщо плями дуже старі та сильно в’їлися.

Зловживати замочуванням не варто: навіть без агресивних хімічних речовин цей метод може призвести до швидкої втрати кольору речей. Краще одразу відіпрати найсвіжіші забруднення в пральній машині або вручну з попереднім нанесенням плямовивідника на 90–120 хвилин. Під час нанесення концентрованих засобів бажано використовувати рукавички, особливо якщо у вас манікюр.

Подбайте про здоров’я дитини за допомогою правильно підібраних засобів для прання. Порошки та вивідники мають не просто впоратися з типовими забрудненнями, а й ретельно виполіскуватися, не залишати дратівливого запаху та дезінфікувати речі. Якщо ви помітили, що дитячий засіб відпирає гірше порівняно з дорослим, то це норма. Щоб порошок добре виполоскався, технологи зменшують вміст ПАР безпечного рівня. Адже комфорт і здоров’я дитини важливіші за ідеально чистий одяг.

Готліб Анна

автор статей, журналіст, копірайтер

Залишити відповідь