Як носити вишиті сорочки стильно

Український традиційний одяг набрав популярності останнім часом, що не може не радувати. Сварга – це інтернет-магазин вишиванок із сучасним підходом, який виробляє стильні сорочки, які пасуватимуть під ваші сміливі образи.

Стилізація вишиванок 

Щоб залишатися по-сучасному стильним, використовуючи традиційний український одяг, треба гармонічно його поєднувати зі звичними елементами гардероба. Класична біла сорочка є в шафі абсолютно в кожного, не в залежності від стилю життя та обраної професії. Її можна з легкістю замінити на вишиванку, яка буде перетворювати образ на ще цікавіший. Ось деякі варіанти, як ви можете впровадити цей елемент гардероба в свою повсякденність:

  • Якщо повсякденно вам потрібно дотримуватися певного дрес-коду, який передбачає некричущий одяг класичних кольорів, тоді обирайте вишиванку з білої натуральної тканини. Скрізь мотивів та кольорів вишивки ви знайдете багато цікавих варіантів серед безпосередньо способів вишивання, які виконані в світлих або пастельних кольорах. Відмінно такий верх в образі пасуватиме для відвідування школи, університету або роботи зі строгим дрес-кодом.
  • Для створення вільних образів обирайте ті кольори сорочок, які пасуватимуть під колір штанів, джинсів або спідниць. Наприклад, якщо щоденно ви носите переважно чорні джинси, тоді сорочка може бути абсолютно будь-якого кольору та завжди виглядати доречно. Якщо віддаєте перевагу світлому низу або кольоровому – біла сорочка з класичними червоними, синіми або жовтими візерунками буде виглядати цікаво та свіжо.
  • Створюйте з вишиванками справжні костюми, поєднуючи верх одного кольору до відповідного низу такого ж самого кольору. Це може бути біла сорочка з елементами вишивки та білі джинси або спідниця. Або коричнева сорочка з лляними коричневими класичними штанами. Головне – це відповідність між тканинами. Якщо одна річ вироблена з натуральних екологічних матеріалів, бажано поєднувати її зі схожими напрямками в текстилі. Це буде виглядати гармонічно та не викликати візуальних суперечок.
  • Купуючи широку сорочку, на декілька розмірів більшу, ніж ваш звичний, ви можете перетворювати її на сукню та носити під пояс та трикотажні шорти, або як міні-сукню. Додаючи до цього образу доречних аксесуарів, ви будете виглядати незвичайно та повністю патріотично.

Вишиті українські сорочки виготовлені завжди з натуральних матеріалів, зазвичай – це льон, бавовна або вовна. Такі речі дуже приємно носити та відчувати на тілі: вони ніколи не викликають подразнення або інших алергічних реакцій та також виглядають привабливо. За посиланням https://svarga.ua/cholovikam/ на сайті ви знайдете вишиванки з різних куточків України, які виконані різними візерунками та кольорами.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь