Витинанки до нового року

Витинанка це  різновид народного декоративно-прикладного мистецтва, одночасно позначає і техніку-традицію вирізання з паперу, і кінцевий продукт – складні паперові фігури-трафарети та ажурні візерунки з однотонного паперу. Вішалася Витинанка традиційно на вікно. Світло, що ллється з вікон, яскраво окреслювало візерунки витинанок, що радувало око не тільки мешканців будинку, але і просто перехожих.

Читайте також: Витинанки 2020

Mini-rivne пропонує вам освоїти цей вид традиційного слов’янського мистецтва та створити свою витинанку на новорічну тему, якої можна буде прикрасити вікно. Тому ми зробили добірку: новорічні схеми, використовуючи які ви з легкістю зможете створювати витинанки з паперу.

Пам’ятайте про те, що силуетні витинанки зажадають набагато більше терпіння, витримки і зосередженості, ніж витинанки симетричні.

З матеріалів вам буде потрібно: канцелярський ніж, ножиці, гумовий або макетний килимок (або обробна дошка), терпіння, натхнення і бажання творити чудеса.

Канцелярським ножем зручніше вирізати прямі лінії, ножиці ж ідеально підійдуть для вирізання складних контурів. Коли новорічна Витинанка готова, сміливо клейте її на вікно – можна використовувати двосторонній скотч, силікатний клей або клей-ПВА і навіть мильну воду (так по-старому заклеювали вікна наші прабабусі та бабусі).

Символ року – Свинка гідно оцінить такий паперовий декор на ваших вікнах і неодмінно загляне на вогник, та принесе з собою гармонію, щастя, здоров’я, любов та розуміння в будинок.

 

Витинанка Свинка

 

Шаблони новорічних витинанок

Витинанки іграшки

 

Витинанки ялинки

Витинанки Дід Мороз та олені

Витинанки  до нового року

 

Завантажити усі витинаки в архіві: новорічні витинанки

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь