Витинанки 2020

Очікування наближення свята нітрохи не гірше, а іноді навіть краще, ніж саме свято. Особливо якщо справа стосується всіма улюбленого Нового року. Він несе нас в дитинство, в диво і чудеса. Адже цього так не вистачає нам в повсякденному житті.

Всі готують подарунки, прикрашають свої будинки і квартири, створюють атмосферу затишку і комфорту. Вулиці прикрашені яскравими гірляндами вогників, з вікон на нас дивляться сніговики, сніжинки, Діди морози і Снігуроньки, новорічні олені і, звичайно ж, тварини-символи майбутнього року.

Що потрібно для витинанок ми вже писали ось тут – Витинанки до нового року

2020 рік, згідно з Східним календарем, буде роком білого металевого щура (миші).
Це справедлива й витривала тварина, символ рішучості, високого інтелекту, загостреної інтуїції. Часом може повести себе хитро, якщо до того її змусять обставини. Щоб рік був вдалим, подбайте про те, щоб символ року був присутній у вас в будинку і, обов’язково, на ялинці – ялинкові іграшки, новорічні фігурки і статуетки, м’які іграшки.

Натискайте на зображення – воно стає більшим. Зберігайте і просто роздрукуйте. Залишаться тільки вирізати.

Хвостаті герої зустрічаються в старовинних казках («Колосок», «Дюймовочка», «Лускунчик»). Популярні активні гризуни з мультфільмів: Міккі Маус, Том і Джеррі, Кот Леопольд, Чіп і Дейл, Рататуй. Звичайно ж дітям буде цікаво і весело вирізати кумедні фігурки. Прості зображення мишей можна намалювати самостійно – у вигляді простих фігур.

 

Витинанки цифри 2020

 

Витинанки цифри

 

 

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь