Обираємо додому мобільний кондиціонер

Як знизити метеозалежність?

Кліматичні зміни, що відбуваються на планеті, не обговорює хіба лінивий. Десь стало нестерпно гаряче влітку, десь виникають небачені раніше урагани та зливи. Навіть ми, жителі помірних широт, відчуваємо зміщення сезонів та зміну температурних режимів. 

Ми не здатні вплинути на погоду, тож мусимо сприймати її такою, як є. Погодні негаразди доволі відчутно впливають на наше самопочуття. Перепади тиску, слабкість, головний чи суглобовий біль, запаморочення, млявість, зниження працездатності — все це часто може бути наслідком поганої погоди. Так реагують навіть молоді й здорові люди, що вже казати про осіб з хронічними хворобами і, тим паче, про дітей!

Чи є спосіб знизити вплив несприятливої погоди?

Повністю усунути наслідки метеозалежності, на жаль, не вдасться. Суттєво полегшити стан може підтримання здорового способу життя, помірні фізичні вправи, підтримання комфорту в приміщеннях, в першу чергу приємної температури та вологості.

Один із недорогих способів організувати комфортний клімат вдома — кондиціонери мобільні, які здатні за помірну суму суттєво покращити клімат у квартирі, на дачі чи офісі. Звісно, стаціонарна спліт-система це краще, але її купівля та установка коштує чималих грошей, ще й вимагає певних будівельних робіт.

Чим відрізняється мобільний кондиціонер?

Портативний кондиціонер має низку суттєвих переваг. Його можна переміщувати не лише між кімнатами, але й перевозити в інші будівлі. Це ідеальний варіант, якщо ви живете в орендованому житлі та час від часу його змінюєте. Також пересувний кондиціонер можна використовувати вдома, а при потребі — взяти з собою на дачу чи в кемпінг.

Він не потребує монтажу, лише наявності мережевого електропостачання. Для обслуговування не обов’язково викликати фахівців, оскільки злити воду із накопичувача та почистити фільтри ви можете самостійно.

Мобільний кондиціонер спроможний не лише охолодити повітря, але й очищає його, а в окремих моделях ще й зволожує.

Звісно, є й окремі обмеження. Найперше, це площа приміщення, зазвичай від 20 до 40 кв.м. Це означає, що для кондиціонування цілого будинку цей тип апарата непридатний.

Окрім того, пересувний кондиціонер, оскільки обладнаний компресором, має певний рівень шуму. Але завжди є можливість регулювати інтенсивність роботи агрегата, встановлюючи рівень температури та час роботи за допомогою таймера.

Між іншим, існують пересувні агрегати, які здатні працювати на обігрів. Отже, в період міжсезоння, коли в будинках вже вимкнено центральне опалення, у квартирі може бути доволі прохолодно. Володіючи мобільним кондиціонером, ви переживете цей період значно легше.

Використання мобільних кондиціонерів у кімнатах з дітьми

Багато людей ставлять питання: чи безпечно використовувати мобільні кондиціонери в кімнатах з дітьми. Відповідь, як правило, позитивна, якщо дотримуватися належних заходів безпеки. Важливо тримати пристрій в недоступному для дітей місці, оскільки є вихід гарячого повітря та окремі деталі можуть нагріватися. Крім того, щоб запобігти травмам, важливо переконатися, що пристрій належним чином закріплений і не може перекинутись.

Мобільні кондиціонери можуть бути чудовим варіантом для тих, хто шукає переносний та бюджетний спосіб боротьби з високими температурами влітку. Вони можуть мати свої недоліки, але з правильними заходами безпеки та регулярним обслуговуванням, вони можуть стати незамінними помічниками в спекотний період та у міжсезоння.

Отже, портативний агрегат, який можна перенести з кімнати в кімнату, допоможе вам пережити погодні негаразди з меншими втратами.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь