Нафтогаз України: оплата по особовому рахунку за газ без реєстрації

Природний газ є життєво необхідним для багатьох людей. З його допомогою обігрівають сучасні оселі, підігрівають водопровідну воду, він незамінний при приготуванні їжі. Для промислових підприємств газ є основним енергоносієм. Хоча в Європі простежується тенденція вкорінення «зеленої» альтернативи газу та вугіллю. Влітку нинішнього року українські споживачі перейшли на нову, державну компанію – постачальника блакитного палива. Далі поговоримо про те, що змінилося, на який рахунок і як оплачувати нові рахунки.

Газопостачальна компанія Нафтогаз України

Комерційна організація Нафтогаз – головний в Україні видобувач сировинних вуглеводневих ресурсів, водночас забезпечує їхнє надійне зберігання і безпечне газопостачання споживачів країни.

Компанія приділяє величезну увагу реформуванню ринку газо- і нафто постачання, розвитку інноваційних технологій, зокрема у сферах енергоефективності та екологічної безпеки.

Одним із пріоритетних напрямків своєї діяльності компанія обрала постійну турботу про добробут і безпеку українського народу. Тому після автоматичного переходу в Нафтогаз, для споживачів:

  • встановлено єдину, найвигіднішу ціну;
  • передбачено оплату тільки за фактично використаний газ;
  • збережено всі пільги та субсидії;
  • формуються окремі рахунки за доставку газу;
  • передбачені чат-боти в популярних месенджерах Viber, Telegram, а також у Facebook для постійного зворотного зв’язку та інформування про номер особового рахунку.

Головне: переукладання договорів не потрібне. За доставку газу оплата здійснюється за старими рахунками.

Як оплатити газ від Нафтогаз України: що краще обрати

Впровадження інноваційних технологій у фінансову сферу сприяє спрощенню процесу взаємодії з готівкою. Платіжні системи дають змогу українцям здійснювати взаєморозрахунки онлайн просто, швидко та безпечно. Далі розглянемо найпопулярніші сервіси для оплати нових рахунків за газ:

  1. На сайті платіжної системи EasyPay (https://easypay.ua/ua/catalog/utility/utilitygas/naftogaz) у розділі “комунальні платежі” необхідно вибрати державну компанію Нафтогаз України, ввести лише номер особового рахунку, необхідну суму, зробити кілька кліків і кошти миттєво надійдуть на новий рахунок газопостачальної компанії. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і підказки допоможуть впоратися з цим завданням навіть новачкові. Жодних наборів вручну довгих розрахункових рахунків та попередньої авторизації при цьому не потрібно, всі реквізити підтягуються автоматично. Зареєстровані користувачі мають додаткові опції зі збереження шаблонів платежу і доступу до квитанцій, а головне – мають можливість оплати без комісії. Крім того, можливий розрахунок балами, накопиченими в програмі Fishka. А участь у постійних розіграшах дають шанс повернення, на перший погляд, незначної суми на віртуальну картку Изипей.
  2. На сайті сервісу Portmone оплата рахунків можлива без авторизації, алгоритм дій аналогічний описаному вище. Під час реєстрації також надається можливість створення шаблонів, збереження інформації та накопичення бонусів з їх подальшим використанням. Зниження комісії за проведення оплати для користувачів цієї платіжної системи не передбачено.
  3. Для оплати рахунків за газ через платіжний сервіс iPay знадобиться виконати ті самі кроки, що й у пункті першому. Єдина відмінність: комісія за транзакцію стягується у всіх випадках, при цьому її розмір мінімальний.

Якою з платіжних систем зручніше скористатися вирішує кожен самостійно, зважаючи на особисті міркування доступності, простоти, надійності та звичайно ж вигоди.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь