Осінні книги для дітей

Осінь чарівна і запам’ятовується у всіх своїх проявах, тому ми не могли обійти увагою самі затишні осінні книги для дітей, які будуть радувати вас з дитиною на протязі багатьох осінніх днів.

Читайте також: 10 осінніх мультфільмів для дітей

Під кожною книгою ми розмістили посилання, яке веде на сайт де цю осінню книжку можна купити та не забувайте про дитячі бібліотека та книгарні міста:)

Осінній день Зої  Рід Барбара

Автор книг — Барбара Рід, — створює неповторні рельєфні картини з пластиліну і використовує їх, як ілюстрації до своїх книг.

  • Пластилінові фігури рельєфні та пластичні;
  • Цікаво переглядати і кожного разу знаходити нові деталі;
  • Яскраві кольори одразу захоплюють малечу;
  • Розглядання ілюстрацій викликає приємні емоції.

А головне, за словами самої художниці, — вони не потребують жодного перекладу та пояснення.

Проведи свій осінній вітряний день разом із Зоєю. Вона з татом піде гуляти в парк, високо гойдатиметься на гойдалці і знову повернеться додому.
Яскраві пластилінові ілюстрації Барбари Рід показують усі знайомі місця в чудових об’ємних деталях.
Переможець книжкової Премії містера Крісті за ілюстрації.

Купити книгу можна – тут. 

Коли Петсон сумує: казка. Нордквіст Свен

«Петсон сумує» – ще одна атмосферна книга на тему осені. І ще один твір, де автор і художник – одна особа. Можливо, тому ці книги такі зворушливі.

Осінь – це пора року, коли спокуса впасти в нудьгу може досягти свого піку. Як не попастися на вудку смутку? Пустотливий кіт Фіндус знайшов рішення, як підняти настрій своєму другові – дідусю Петсону.

Варто відзначити, що в книзі чудові ілюстрації, що відображають всю осінню палітру. Та й опис природи заворожує: «Було чутно, як хлюпається за бортом вода. Сіре озеро, сіре небо, темний ліс навколо … Жовте листя вже облетіло, природа змінювала яскраві тони на сіро-зелено-коричневі. Від вологого повітря барви здаються більш різкими і глибокими, і ліс неначе світився. Петсон подумав, що це навіть гарніше, ніж яскрава зелень влітку».

Цікаво, що авторка Свен розповіла, що ідея подружити Петсона з кошеням народилася не відразу. Спочатку вона думала історію про двох старих, що беруться за справу і, в підсумку, забувають пор мету їх заняття. І все ж, Петсон потребував цікавого співрозмовника, яким і став пустотливий кіт Фіндус. Ім’я пустун отримав завдяки напису на коробці, в якій його знайшов старий. До речі, Фіндус – це найменування великого шведського підприємства, що виробляє продукти харчування й донині.

Купити книгу можна ось тут.


Мануель і Діді. Велика книга маленьких мишачих пригод. Ервін Мозер

ВСЛ неперестає нас радувати якісними виданнями. Особливої уваги заслуговують чудові малюнки які яскраво описують життя двох мишенят Мануеля і Діді яке сповнене пригод. У них друзі проявляють свою допитливість, дотепність, винахідливість та відвагу. Мануель завжди має багато ідей, а Діді щоразу готовий допомогти йому реалізувати їх. Книжка австрійського письменника Ервіна Мозера з авторськими ілюстраціями привабить маленьких читачів короткими текстами і симпатичними малюнками. Вона допоможе дітям знаходити у житті дивовижне, бачити прекрасне і пізнавати нове. Тож сумно вам точно не буде. А також – дізнатися про те, що найдорожчий скарб – твій друг.

Купити книгу можна ось тут. 


Білченя, його друзі й чарівна книга. Фадєєва О.О.

Добра, тепла та затишна книга для юних читачів та їх батьків!
Книга вийшла напередодні осені і це найкращий час, щоб почати знайомство з нею. Адже її події починаються з того, що маленьке білченя Білл дуже сильно чекало осені. А як не чекати, коли він її жодного разу не бачив, а всі навколо тільки про неї й говорять. Хто каже, що вона мокра, хто – довга, хто – руда… Самі кажуть, що прийде не з порожніми руками, а потім готують їй припаси… Чого тільки не кажуть про осінь дорослі. Разом з Біллом та його друзями юні читачі проживуть усі пори року і дізнаються, що кожна з них по своєму прекрасна і чарівна. Так-так, саме чарівна! Адже Білл не звичайне білченя, а чарівник-початківець…

Майже кожну сторінку книги супроводжують душевні акварельні ілюстрації автора і художника Ольги Фадєєвої.

Купити книгу можна ось тут.


Книга «Осінні прогулянки Тобі» Катерина Черненко

Книга про пригоди маленького цуценяти Тобі, який любить гуляти по місту та спостерігати за природою та звичками людей в залежності від пори року.

Осінню песик Тобі спостерігає як збирають у саду врожай, як на морі рибалки ловлять рибу, як опадає листя з дерев у парку і маленька білочка збирає грішки.

Завдяки серії книг про маленького Тобі, малюки дізнаються про різні пори року, адже в серії є ще такі книги: “Весняні прогулянки Тобі”, “Літні прогулянки Тобі”, “Зимові прогулянки Тобі”

Найкраща ціна (на момент написання статті) на книгу була ось тут.


Гарбузовий рік. Катерина Бабкіна

Перша дитяча книжка Катерини Бабкіної. Це низка історій про мешканців садиби в місті. Як речі, птахи, овочі та інші рослини, авта, візки, іграшки, трави, тварини, люди й діти взаємодіють між собою? Вони багато що знають і вміють, особливо овочі. Будь до них уважний або уважна – і вони все тобі розкажуть, а дещо навіть покажуть.

Ця книжка не звичайна, а чарівна: у ній є сторінки, зображення на яких оживають – рухаються, щебечуть, шурхочуть… Не вірите? Спробуйте! Завантажте на AppStore або GooglePlay додаток The Pumpkin’s Year для планшетів та смартфонів з iOS або Android, наведіть камеру на малюнок (обкладинка та сторінки 9, 11, 16, 17, 20, 28, 32, 33, 47) і дивіться!

Купити книгу можна ось тут.


Рік у лісі. Дзюбак Емілія

Якщо ви давно не були в лісі, то ліс прийде до вас! Так-так, безпосередньо до вашої домівки, ще й прихопить усіх своїх мешканців, і найменших мурашок, і велетня ведмедя. А все завдяки чарівній книзі від Старого Лева «Рік у лісі». Кожен розворот книги (всього їх 12) представляє один місяць життя лісу: хто спить, а хто полює, хто відкладає запаси, а хто змінює хутро. Так, розворот за розворотом, відкривається «дихання» лісу, його насичене і неспинне життя.
На першому і останньому розворотах — презентація мешканців лісу та інтелектуальна гра.

Ви дізнаєтеся про звички тварин: Хто де мешкає? Хто спить вдень, а хто — вночі? Хто що їсть? Хто як готується до зими? Які звірята і птахи паруються на все життя, а які — тільки на шлюбний період? Хто робить найкращі запаси, а хто є найбільшим лісовим лінюхом? Кого не застане зима? Хто та як довго опікується потомством? Відповіді ви знайдете на сторінках цієї незвичайної книги.

А якщо ви досі не переконалися, що ця книга — справжня знахідка, ось вам білочка з книжечки =)

Купити книгу можна тут.


Осінь. Серія «ПОРИ РОКУ» – Рока Нурія

Прийшла осінь. Які ж барви характерні для неї?
Перед вами — книжка для хлопчиків та дівчаток, яка прикрасить на дозвіллі не одну дощову днину.

Тут ви знайдете відповіді на прості питання, що цікавлять дітей, дізнаєтеся дізнаєтеся, як розважитися восени; а дорослі знайдуть і для себе кілька слушних порад. Барвисті малюнки, цікаві завдання наприкінці кожної книжки захоплять малюків.
Юний друже, чи уявляв ти, скільки всього цікавого криється в Осені?!

Купити книгу можна ось тут.


Їжачок та соловейко. Юрій Ярмиш

Одного разу маленьке Солов’ятко випало з гнізда!.. Раптом біля куща з’явилася хитра Лисиця і вже хотіла його схопити… Але сміливий Їжачок згорнувся калачиком і відважно захистив мале Солов’ятко.

Про справжню самовідданну дружбу, про непрості випробовування оповідає ця чудова, глибока й зворушлива казка.
Взагалі, цінник не завжди показник рівня якості книг. Іноді і серед недорогий літератури можна знайти скарб.

Купити книгу можна тут.


Найважливіша знахідка. Гербіш, Надійка.

Ось і настав час нової пригоди маленького сміливого Мишенятка! Воно вже встигло познайомитися з розмаїтими кольорами і тим, які вони на запах; потоваришувати з доброю Рудою Дівчинкою та її кудлатим собакою; довідатися назви квітів і дерев у гостинному саду…

Аж тут відбулося щось геть неочікуване. Зелене листя перетворилося на різнобарвний шурхотливий килим, а на місці яскравих квітів з’явилися соковиті плоди. Раптом Мишенятко збагнуло, що світ безперестанку змінюється, а все, що з ним відбувається, не просто так. Тож Мишенятко поспішає дізнатися таємницю цих чарівних змін…

Купити книгу можна ось тут.


В гостях у бабусі й дідуся. Ховартс, Хейді.

У книжках серії “Ведмежі історії” – не просто добрі та цікаві казки. Це – такі собі поради, як поводитися у складних життєвих обставинах.

В історії, про яку йдеться в цій книжці, маленький Ведмедик змушений уперше ненадовго розлучитися з мамою і погостювати в бабусі та дідуся. Він дуже засмучений і не хоче відпускати маму. Малюк упевнений, що в гостях у бабусі йому буде нудно…

Із книжки “В гостях у бабусі й дідуся” ви дізнаєтеся, що з бабусею і дідусем теж може бути дуже весело. І що мудрість і життєвий досвід часом бувають важливішими за силу та молодість.

Якщо вам знайома ця проблема, бесіда з малюком до і після читання книжки допоможе вам її вирішити раз і назавжди.

Купити книгу можна ось тут.


«Осіння книга». Ротраут Сюзанна Бернер

Ще один цікавий віммельбух з безліччю цікавих деталей на тему осені. Тут немає слів, є сім розворотів, які говорять самі за себе та які можна обговорювати дуже довго і розглядати все нові і нові деталі.

Пройшли зима, весна, літо, і в Городку настала осінь. У культурному центрі проходить конкурс на кращий гарбуз, а на головній площі міста розпочалося осіннє свято з музикою і танцями… На честь відкриття нового дитячого садка діти влаштували парад ліхтариків. “Осіння книга” художниці Ротраут Сузанни Бернер продовжує розповідати незліченні історії: про старих знайомих і нових друзів, про весільну подорож і повернення папуги, що вилетів з клітки.

Купити книгу можна ось тут. (ред. – ціна на книгу досить висока ми шукали для вас найоптимальніший варіант)


Листи з осіннього саду. Качан, Анатолій.

В саду поезії лауреата премії імені Лесі Українки Анатолія Качана, твори якого вивчають у школі, юний читач потрапляє у світ очищеної від буденності, ніби умитої ранковою росою краси. А яскраві художні образи в ліричних, ігрових та сюжетних віршах з прикметами сьогодення дають можливість по-новому подивитися на звичні явища, відкрити невідоме у відомому.

 

На свято зустрічі з юними читачами книжка вирушає у супроводі чудових малюнків знаного художника, лауреата Шевченківської премії Костя Лавра.

Купити книгу можна ось тут.


Осіння книжка. Серія “Християнська читанка”

Тут ви знайдете чудові оповіді про Різдво Богородиці та про вшанування Її чудотворних ікон, про Хрестовоздвиження, про життя Іоана Хрестителя і про інших святих, пам’ять яких вшановують восени. Не залишилися поза увагою і День знань та День пам’яті жертв голодоморів та репресій в Україні.

Купити книгу можна ось тут.


Чаклунка осінь. Розмальовка для творчого настрою

Які вони, барви осені? Грибні, совині, овочево-фруктові, монструозні. Можливо, таких кольорів не буває, та варто лишень розгорнути цю розмальовку, як вас дивовижним чином затягне у загадковий кольоровий вир. Магія? Чари? Чаклунство? Та цe ж осінь!

Проженіть легкий сум створенням своєї осені на сторінках цієї розмальовки для творчого настрою. Малюйте візерунки на листі, робіть кольоровим місто на вулицях, в дворах та парках; не забудьте про квіти, одяг та парасольки! Зазирніть у магічне осіннє дзеркало, де у темних куточках чарівного світу складені гори гарбузів для Хелоувіна та вариться магічне зілля.
Купити розмальовку можна ось тут.

А які ваші улюблені книги про осінь? Будемо раді вашим коментарям!

Maruna

Насолоджуюсь материнством, обожнюю читати, фотографувати та ділитись корисною інформацією з іншими:)

Залишити відповідь