Особливості догляду за шкірою дитини

Шкіра дитини особлива і потребує дещо іншого догляду, відмінного від того, що потрібен дорослій шкірі. Догляд за шкірою дитини водночас простий та дуже складний, адже потрібно зрозуміти потреби та знайти правильний продукт.

Головні відмінності дитячої шкіри від дорослої

Звичайно, що продукти для догляду за дорослою шкірою аніяк не підходять малюкам. Шкіра дитини ‒ це дуже чутливий орган, а тому й наявні помітні відмінності від дорослої шкіри:

  1. Малюки мають менше шарів епітелію. Це означає, що дитяча шкіра зазвичай тонкіша за дорослу, та має підвищену чутливість.
  2. Дитяча шкіра більш схильна до подразнень. Внаслідок більш слабкого зв’язку дерми та епідермісу частіше можуть виникати алергії або запальні реакції на найменші фактори, які можуть спричиняти подразнення.
  3. Малюки не мають достатнього ліпідного бар’єра. Наш захисний шар ‒ це кращий захист від патогенів, подразнень, та сухості шкіри. Поки дитині не має приблизно трьох років, її сальні залози продукують шкірний жир лише у невеликих кількостях.

Тож, підвищена чутливість та вразливість ‒ це поширені особливості дитячої шкіри. Ще ці якості можуть провокувати надмірну сухість шкіри. Використовувати спеціальний догляд в такому випадку необхідно.

Який догляд потрібен для дитячої шкіри?

Звичайно, ліпідний бар’єр з часом сам встановиться, і з’являться ще два шари епідермісу. Поки цього не сталося, шкіра малюка потребує підтримки та захисту.

Щоденний догляд включає в першу чергу лагідне очищення. Більшість матусиних засобів для вмивання не підійдуть, бо містять забагато потенційних алергенів для чутливої шкіри малюка. Саме тому радимо використовувати формули, що розроблені спеціально під шкіру малюків ‒ вони містять натуральні компоненти, що не пересушують шкіру і не викликають її роздратування.

Наступний важливий крок ‒ це зволоження. Щоб підтримувати крихкий баланс вологи в шкірі малюка, чудово підійде молочко або крем, розроблені для дітей.

Про захист та підтримку захисного шару подбають натуральні олійки ‒ вони також чудово пом’якшують шкіру.

Засоби для догляду за дитячою шкірою від HiPP Babysanft забезпечують дбайливе очищення, зволоження та захист шкіри малюка. Вони містять натуральні компоненти та не подразнюють чутливу шкіру. До речі, мами теж можуть оцінити дію цих засобів, адже вони підійдуть і для дорослої шкіри.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь