Як правильно вибрати диван

Диван – це саме той різновид меблів, без якого дуже важко уявити будь-яке житло. Адже саме тут більшість людей може відшукати комфортне місце для відпочинку та приємного проведення часу. Однак вибрати правильний диван – це задача непроста. Тут потрібно зважити багато факторів, щоб кінцевий результат вдовольнив ваші очікування.

Купити недорого стильний диван можна в інтернет-магазині «Дивани для Нірвани», який завжди пропонує покупцям великий асортимент якісних товарів. Каталог диванів доступний тут: https://ddn.ua/ua/suchasni.html.

ewqlJIoF8xu9UTFan6sAlfvmcgaxHzwPq-jF_QipFotRd2uegzpFNgQV9kC3DHblpvM9lhxPXuvwSD7THP4M94iS68mly_8SWMUXOmuPo04CUaC53WKC7xzgqDas4U2_OoXyCcrb_Bo88GkQjJxI-7M

Розмір і форма

Перш за все перед покупкою дивана потрібно звернути увагу на розмір і форму. Адже навколо такого предмета інтер’єра має залишатися трохи вільного місця, щоб жильці та їхні гості могли зручно пересуватися.

Щодо форми, то дивани можуть бути прямими та кутовими. Також окремо можна відмітити модульні моделі, які можуть складатися з окремих частин. Прямий диван вважається більші класичним варіантом, тому таких моделей більше. Однак інші варіанти також існують у чималому різноманітті.

Оббивка

Матеріал, із якого зроблена оббивка, це також важливий фактор вибору. Адже від цього залежить зовнішній вигляд цього предмету інтер’єра, практичність і комфортабельність. До найбільш поширених матеріалів, які використовуються для оббивки, варто віднести:

  • флок;
  • шинель;
  • натуральну шкіру;
  • еко-шкіру;
  • жаккард;
  • велюр та багато інших.

Перш ніж обрати оббивку, ознайомтеся з основними характеристиками матеріалу: як він чиститься від забруднень, наскільки міцний та приємний на дотик. Це допоможе підібрати найбільш оптимальний варіант під ваші вимоги та умови експлуатації.

Механізм розкладання

Деякі моделі диванів відрізняються суцільною конструкцією. Однак інші можуть перетворюватися у односпальні або двоспальні ліжка, таким чином створюючи нові спальні місця. Якщо вас цікавить саме другий варіант, також потрібно звернути увагу на механізм розкладання.

Насправді існує дуже багато різноманітних варіантів механізмів, до яких варто віднести:

  • книжку або єврокнижку – де спинка переходить в горизонтальне положення шляхом піднімання сидіння;
  • викатний диван – який передбачає використання спеціального механізму на колесах;
  • акордеон – такий механізм складається в кільках разів тощо.

Найкраще підібрати надійний механізм, який не тільки зможе довго прослужити, але й при необхідності може бути просто відремонтований.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь