Підтримайте петицію встановлення дитячого майданчика по вул. Вербовій

На сайті реєстрацій електронних петицій Рівненської міської ради з’явилось прохання  встановити дитячий ігровий майданчик за адресою вул. Вербова 37 та забезпечити безпечні умови для дитячих ігор у дворі.

Відповідну петицію опублікувала Подобінська Галина Арсентіївна

За її словами, за адресою вул. Вербова 37 (м. Рівне) проживає понад 800 мешканців, значну частину з яких є діти. Разом з тим, у дворі будинку відсутній ігровий майданчик. Діти, особливо найменші, граються на залишках майданчика, який було закладено ще під час будівництва будинку (1980-х роках). Під дією часу та постійної експлуатації, старий майданчик та суміжні до нього архітектурні конструкції поламалися чи завалилися, що є надзвичайно небезпечним для малолітніх мешканців будинку.

У дворі також існують архітектурні конструкції з бетонних плит, які неодноразово завалювалися. На щастя, досі ніхто не постраждав, але вони є небезпечними для усіх мешканців будинку, особливо дітей, які біля них щоденно граються.

Ще одна проблема, яка потребує нагального вирішення – ліквідація сміттєвих баків, що розташовані у безпосередній близькості до старого дитячого майданчика, а також посеред двору. Діти постійно контактують із залишками сміття чи його продуктів розпаду.

Зважаючи на вищезазначені проблеми, прошу демонтувати залишки старого дитячого майданчику, встановити новий дитячий майданчик (який відповідатиме різним віковим категоріям дітей), закріпити чи замінити бетонні плити, що укріплюють ґрунтові вали та створюють архітектурну конструкцію, а також упорядкувати місце знаходження сміттєвих баків у дворі відповідно до затверджених державних санітарних норм та правил  утримання територій населених місць.

 Звернення повинно набрати 300 голосів за днів,щоб його розглянули у міській раді.
 
Підтримати ініціативу можна тут.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь