Де в Рівному підготувати дитину до школи?

Міні Рівне поцікавилося де можна підготувати дитину до школи в Рівному. Щоб зекономити час батьків на пошук місця підготовки, ми склали список навчальних центрів, уточнили, які дисципліни входять у навчальні програми та дізналися скільки підготовка до школи коштуватиме для батьківського гаманця.

Коли починають навчання?

Більшість рівненських приватних навчальних центрів готують малюків до школи впродовж року. Деякі надають послуги експрес-підготовки за літо, або місяць перед навчанням. Але оплата, звичайно змінюється. До того ж, перед новим навчальним роком, з вересня, ціни планують збільшувати. Про це попередили журналістів видання в адміністрації більшості навчальних закладів.

Центр розвитку дітей «Радік»

У центрі розвитку “Радік” програма підготовки до школи відповідає державним вимогам, що ставить перед нами сучасна система освіти.

Перед вступом до 1-го класу дитина повинна мати певний багаж знань та умінь з базових предметів, які викладаються в перший рік шкільного навчання.

Орієнтуючись на це, курс підготовки до школи містить в собі заняття з математики, читання, письма, розвитку логіки та пам“яті, природознавства, основ здоров’я, розвитку творчих здібностей. У курс навчання також входить англійська мова.

Поєднуючи ігрові вправи з виключно навчальними, педагоги центру розвитку “Радік” формують у дітей враження цілком посильного навчання, підвищують впевненість у своїх силах, розвивають працездатність, поступово збільшуючи навантаження.

Тривалість заняття 1 год. 45 хв., з яких : 1 год.– підготовка до школи та 45 хв.– англійська мова.

Групи формуються до 8 дітей віком від 5 років.

Заняття проводяться в 2-х групах тричі на тиждень, а також в групі вихідного дня (субота, неділя).

У закладі також можна отримати консультації логопеда.

Розташовані: м.Рівне, вул. Гайдамацька, 7, кв. 43 (колишня Струтинська) та за адресою вул. О.Теліги, 53, кв.2.

Телефон: ‎(067) 364 41 17, ‎(066) 974 06 13


Дитячий центр розвитку дитини «Сімка»

Навчання відбувається за спеціально розробленими освітніми програмами. На разі дитячий центр “Сімка” пропонує базовий курс підготовки до школи «Дошколярик». Дана програма занять відповідає сучасним освітнім вимогам вступу дитини до школи та включає у себе такі освітні блоки:

  • розвиток граматичних здібностей,
  • розвиток усного мовлення,
  • розвиток логіки та математичних здібностей,
  • розвиток уяви про навколишній світ,
  • розвиток творчих здібностей,
  • розвиток навиків читання,
  • адаптацію дитини до колективу.

Групи формують до 10 діток. Засвоєння й сприйняття матеріалу на всіх заняттях проходять в ігровій формі. Вартість одного уроку становить 45 гривень, також діють знижки на абонементи за кількість придбаних занять.
Експрес-підготовка до школи це заняття 4 рази на тиждень по годині. Розвивають на них письмо, логіку, пам’ять, мислення, моторику, танці, пісні. Проводять театралізовані дійства, розваги й досліди — все це сприяє ефективному засвоєнню знань і всебічному розвитку дитини. Індивідуальні уроки  коштують 60 грн. Надають послуги логопеда за 100 грн.

Розташовані : м.Рівне, вул. Лермонтова, 7.
Контактний телефон:(073) 103 60 99.


Дитячий міні-садок «Щасливчик»

Дітей від 5 до 6 років готують до школи в групах до 6 чоловік. Психологи, педагоги та вихователі поєднають гру і навчальний процес.  Заняття тривають 50 хвилин, двічі на тиждень в зручний для батьків час. Вивчають грамоту, читання та літери. Адміністрація закладу запевняє, що таке навчання сформує в дитини самостійність, вміння спілкуватися з однолітками й дорослими, здатність концентруватися, логічно мислити, аналізувати інформацію. Вартість одного уроку – 60 грн. Додатково надають послуги англійської для дітей за 70 грн. Навчальні групи доповнюються протягом року.

Розташовані : м.Рівне, вул. Чорновола, 91д (ЖК «На Щасливому»).
Контактний телефон: (098) 850-80-80


Європейський сімейний центр «Традиція»

Сформовані групи до 20 чоловік, проходять навчання розділені на дві підгрупи. Підготовка до школи розпочинається тут з 4 років. Уроки відбуваються понеділка по п’ятницю, тривалістю в 1 годину 30 хвилин. Навчають логіки, рідної мови, мистецтву, математики літерам та складам. Двічі на тиждень додається англійська. Також є додаткові заняття в суботу. В будні навчання коштує 200 грн. Тематика занять змінюється щотижня за певними, щоб краще зацікавити діток до навчання.

Суботні навчання тривають дві години. За грою діткам розповідають про основи фізики, хімії та біології. Після теоретичної частини проходить практичний експеримент. Вартість цих занять 100 грн.

Додатково навчають англійської за 250 грн в місяць, індивідуальні заняття 40-50 грн, залежно від рівня знань дитини.

Розташовані: м.Рівне, вул. Соборна, 213.
Контактний телефон:(096) 294 32 79.


Творча студія “Зіронька”

Презентує комплексну програму розвитку творчих здібностей, що охоплює комплекс підготовки до школи дітей віком 3-6 років -“Маестро з пелюшок”. Унікальність програми полягає у тому, що основним елементом розвитку дитини виступає творчість. Завдяки орф-методу (методика розвитку Карла Орфа), що покладений в основу програми, заняття органічно поєднують у собі танок, малювання, музику, логіку та включають комплекс вправ підготовки дітей до школи, а саме: початкові навички читання та письма, веселу арифметику, логічні ігри, ігри на розвиток уяви, пам’яті, уваги. Розпочати підготовку до школи у студії “Зіронька” можна буде з 1 вересня. Заняття проходитимуть 2-3 рази на тиждень. Для зручності батьків є можливість відвідування занять у ранішній та вечірній час.

Контактний телефон: 066-971-94-54


Пізнавальна, креативна психологічна студія «Соняшник»

Педагоги закладу вважають, що для ефективного навчання та підготовки до школи групи мають складатись з 4 діток. Набирають групи з 5-6 років. Після діагностики у психолога формуються групи за підготовкою, рівнем мотивації до навчання, а не за віком. Студія працює у вечірній час з 16:30 до 17:30. На заняттях дітки вивчають логіку, письмо, основи лічби,  англійську мову. Що 20 хвилин змінюють діяльність і предмет. Оплата здійснюється погодинно і коштує 50 грн. Доступне також експрес-навчання за три місяці, вартість 60-70 грн за годину залежить від рівня знань дитини.

Унікальність цієї студії в тому, що працівники не послуговуються однією методикою, а шукають підхід до кожного свого учня.

«Ми працюємо з любов’ю до дітей», – зазначають в адміністрації закладу.

Розташовані: вул. Грушевського,32. 1 поверх.
Контактний телефон: 066-732-47-35
Вартість: 50 грн за годину, 60-70 грн – експрес-підготовка.


Студія музично-естетичного виховання «Ладоньки»

Підготовку до школи розпочинають з 3-6 років. Навчання триває з вересня по травень, набирають в групи впродовж року. Відбувається «гра в маленьку школу», де є дзвінки між уроками та перерви. Саме навчання здійснюється в ігровій формі за розкладом з 10 до 13 години на вихідних, в суботу та неділю. Вивчають абетку, читання, математику, логіку, англійську мову, образотворче мистецтво та хореографію. Для посиленої підготовки пропонують ще один урок у вечірній час на буднях.

Щодо оплати, то в студії все безкоштовно. Лише батьківський комітет визначає суми благодійних внесків відповідно до групи та напрямку навчання. Окрім підготовки тут діють творчі гуртки, а діти беруть активну участь в заходах міста.

Розташовані: вулиця Гагаріна, 6
Контактний телефон: 067 721 37 74 – Вікторія.

 Навчальний центр «Кіндер-Клаб»

Заклад націлений на різноманітні ігри: рухливі, пальчикові, дидактичні, сюжетно-рольові, настільні, логічні, координаційні, музичні та інші. У групах не більше 6 діток, вікова різниця між ними — мінімальна. Заняття відбуваються тричі на тиждень по 1 годині 15 хвилин. Складаються з англійської мови, логіки, математики, також навчать діток літер та складів, готують ручки до письма. Одне заняття коштує 60 грн в групі, а індивідуальне 70 грн.

Розташовані: м.Рівне, вул. Короленка, 5 (приміщення інституту КУП), 1-й поверх.
Контактний телефон:(099) 012 60 50


Навчальний центр “IQ Студія”

Заняття тут розпочинають з вересня для малюків від 4 років. Групи формують до 6 діток, навчають по дві години два рази на тиждень.  Адміністрація закладу також дотримується поглядів, що за короткий період часу підготовити до школи дитинку неможливо. Потрібний системний довготривалий процес. Їхні послуги в минулому навчальному році коштували 450 грн в місяць. Планують підняти ціни. Також надають послуги логопеда, супровід протягом навчання в школі та додаткові заняття по предметах.

Графік роботи: Пн–Пт: 09:00–19:00 Сб: 10:00–14:00 Нд: вихідний.
Розташовані : м.Рівне, вул. Коновальця,3.
Контактний телефон:(093) 617 81 41


Центр розвитку дитини “Baby Garden Club”

Навчання відбувається в групах по 6 діток, сформовані відповідно до рівня підготовки. Заняття відбуваються один раз на тиждень по дві години. Це письмо, математика і логіка.

Адміністрація закладу попередила про підвищення ціни, але в минулому навчальному році вона була в межах 45 грн за урок. Особливістю закладу є педагоги з багаторічним стажем. Також, в закладі  не готують дітей до навчання за експрес-методом, адже «навчання має бути побудоване на міцному фундаменті», розповідають педагоги.

Графік роботи: Пн–Пт: 08:00–19:00 Сб: 08:00–14:00.
Розташовані: м.Рівне, вул. Чорновола, 91д (ЖК «Lux House»).
Контактний телефон:(050) 991 48 28.

Центр Іноземних Мов «Аякс»

Тут ви з легкістю зможете поєднати вивчення іноземних мов та підготовку до школи. Функціонує дві вікові групи 4-5 та 5-6 років.  Заняття проходять в групах до 5 чоловік, що дозволяє здійснювати індивідуальний підхід до кожного маленького учня.

Навчання триває з вересня по травень. Під час занять в цікавій ігровій формі  та з використанням найсучасніших педагогічних методик  у дітей формується емоційно-позитивне ставлення до школи, розвивається пам’ять, увага, логічне мислення, формуються елементарні математичні уявлення, навички читання  (вивчення букв, складів, правильна вимова звуків, формування грамотного і зв’язного мовлення), навички письма (розвиток дрібної моторики руки).

Звертаємо увагу батьків на те, що в новому навчальному році тривалість заняття збільшується в 1,5 рази і триватиме 1,5 годинки, а вартість абонементу лишається незмінною – 400 грн на місяць!!! 

Графік роботи: Пн–Пт: 08:00–19:00
Розташовані: м.Рівне,  вул. С. Петлюри, 11
Контактний телефон: 0976547435

Студія розвитку дитини “Вундеркінд” 

Набір дітей 5-7років на курси по підготовці до школи:

– цікава математика;
– каліграфія,вчимося писати;
– вчимося читати;
– англійська та німецька мови;
– психологічні тренінги для батьків та дітей;
– мультимедійний супровід занять.
Набір діток 4 роки на розвивальні заняття.

Графік роботи: Пн–Пт 14:00 – 20:00
Розташовані: м.Рівне, вул. Гетьмана Мазепи, 4а-6а, 5-й поверх, оф. 504
Контактний телефон: (097) 978-30-86


Християнська дошкільна студія “Початок премудрості”

У студії навчаються діти віком від 2 до 6 років. Весь процес навчання розроблений на основі сучасних методик згідно з програмними вимогами дошкільної освіти відповідно до кожної вікової групи дітей.

Розташовані: м. Рівне, вул. Черняка 9.
Контактний телефон: Тел: (+38) 067-226-30-90; (+38) 0362-64-52-98
Час, коли батьки відводили дітей до школи абсолютно непідготовленими зі словами “там всього навчать”, давно минув. Нині батьки чудово розуміють, що вдалий динамічний старт в житті, який отримає малюк ще до школи, стане запорукою особистісного розвитку. Завдяки глибокій загальній освіченості та знанням кількох іноземних мов,  дитина краще розвинеться в сучасному інформаційному суспільстві. Це сприятиме її творчій реалізації та впевненість у собі та своїх силах. А починати варто з дитинства.

 

Valentuna Polichuk

Журналіст, дослідниця в питаннях материнства та батьківства

Залишити відповідь